dnes
Středa - polojasno
10°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
11°C
pozítří
Pátek - zatazeno
12°C
Advent v PrazeVíkendové tipy

Neděle v Národním zemědělském muzeu

Národní zemědělské muzeum přichystalo pro své návštěvníky v budově na Letné na dnešní třetí adventní neděli Advent v muzeu. 

Na návštěvníky čeká především prezentace vánočních zvyků, původních lidových řemesel s praktickými ukázkami výroby a interaktivní dílny – zdobení vánočních perníčků, výroba vánočních svíček, dárků, slaměných a pletených ozdob, vrkoče, dárkových krabiček, pletení vánočky, drátenická dílna, výstava adventních věnců, ukázka práce betlémářů.

Součástí bude i doprovodný hudební program a možnost prohlédnout si unikátní výstavu Betlémů. Ochutnávky a prezentace výrobků tradiční vánoční kuchyně je pak každoročně na této akci samozřejmostí.

Muzeum otevřelo své brány už v 10 hodin a bohatý program by měl podle organizátorů skončit v 17 hodin. Vstupné na akci zahrnuje také vstup do muzea a je na celý den sníženo na 30 Kč (pro děti), resp. 50 Kč pro dospělé. Mimo jiné si též můžete prohlédnout ojedinělou adventní výstavu betlémů – uvidíte to nejzajímavější z české betlémářské tradice.


Další články
Nahoru