dnes
Sobota - zatazeno
13°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
11°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
16°C
Pražské krimi

Nedařilo se ho dostat z erotické videokabinky, po hodině se ukázalo proč

Při sledování erotické produkce se mladý muž pravděpodobně zdrogoval a pak nechtěl, nebo nemohl, videokabinku opustit.

V neděli krátce po páté hodině ranní přijala městská policie oznámení od zaměstnankyně provozovny nabízející erotické videokabinky v Husitské ulici na Žižkově, že tam má problém s mladým mužem. Hlídce sdělila, že muž byl při příchodu zcela v pořádku.

Když byl v kabince ale déle než hodinu, šla ho vyzvat, aby odešel. Našla ho, jak leží na podlaze a je zřejmě pod vlivem nějaké látky. Mladík s ní odmítal komunikovat a místo opustit.

Strážníci museli muže nejprve „probrat“. Jakmile se jim to podařilo, spáč zamručel, ať ho nechají být. Pak se začal nekoordinovaně kývat ze strany na stranu a něco nesrozumitelně mumlat.

Na dotaz strážníků, zda nepotřebuje pomoc, se postavil a ohnal se po nich rukou. „Hlídka ho za pomoci páky svedla na zem a nasadila mu pouta. S ohledem na jeho zdravotní stav pak přivolala záchrannou službu,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Hlídka pětadvacetiletého muže převezla z důvodu silné intoxikace omamnými látkami do nemocnice. „Protiprávní jednání muže bylo strážníky oznámeno správnímu orgánu," dodala Seifertová.


Po zákazu vycházení si ustlal u vchodu

Včera ve 12:35

Muž si ustlal před vchodem do domu v Lamačově ulici na Praze 5. Na strážníky, kteří se dostavili hodinu před půlnocí na místo, zareagoval po probuzení útokem zaťatými pěstmi. Hlídka musela použít donucovacích prostředků včetně pout. 

Vjel do zákazu, testu na drogy se odmítl podrobit

28. října 2020 v 18:02

V Praze 8 strážníci zastavili auto, jehož řidič vyslovený zákaz řízení do roku 2021, protože řídil pod vlivem omamných a návykových látek.

V opuštěném objektu strážníci nalezli dva muže, topili si dřevem

27. října 2020 v 08:52

V pátek krátce před osmou hodinou ranní byla vyslána hlídka strážníků k opuštěnému objektu v Zachově ulici na Praze 4, kde se scházejí lidé bez domova. Na místě, odkud stoupal kouř, nalezli jednoho muže, který si přitápěl nalezeným dřevem.

Na zastávce se střílelo z plynové pistole

26. října 2020 v 16:59

Konflikt čtyř mužů v noci na dnešek v Praze na Pankráci skončil střelbou jednoho z nich, zraněn nebyl nikdo.

V ulici V remízku hořel byt, evakuováno bylo deset lidí a dvě želvy

22. října 2020 v 17:36

Dnes v 8:23 vyjeli pražští hasiči ze Smíchova a Radotína k hlášenému kouři z balkonu obytného domu v ulici V remízku v Hlubočepích.

Rvačka na zastávce

21. října 2020 v 16:22

Ze zastávky MHD v Novodvorské ulici byla v sobotu 17. října hlášena rvačka dvou mužů. Při příjezdu hlídky se na místě nacházely čtyři osoby, které se napadaly pouze verbálně. Oznamovatelka strážníkům označila útočníka i napadeného, který se při pádu zranil...

Při požáru chaty v Petrovicích se zranila jedna osoba

21. října 2020 ve 14:49

Několik jednotek pražských hasičů zasahovalo dnes od 8:42 hodin v Ramanově ulici v Petrovicích u požáru půdního prostoru chaty.

Útočníci se chtěli schovat v hustém křoví

21. října 2020 ve 14:18

Do parku v Kupeckého ulici v Praze 11 byly hlídky strážníků vyslány ke rvačce mezi třemi muži. Na místě našli jednoho z nich a viděli další dva vběhnout do přilehlého křoví. Muž, který nebyl viditelně zraněn, hlídce sdělil, že byl napaden a útočníci se mu pokusili odcizit...

Další články
Nahoru