dnes
Středa - zatazeno
14°C
zítra
Čtvrtek - oblacno
17°C
pozítří
Pátek - oblacno
17°C
Pražské krimi

Nedařilo se ho dostat z erotické videokabinky, po hodině se ukázalo proč

Při sledování erotické produkce se mladý muž pravděpodobně zdrogoval a pak nechtěl, nebo nemohl, videokabinku opustit.

V neděli krátce po páté hodině ranní přijala městská policie oznámení od zaměstnankyně provozovny nabízející erotické videokabinky v Husitské ulici na Žižkově, že tam má problém s mladým mužem. Hlídce sdělila, že muž byl při příchodu zcela v pořádku.

Když byl v kabince ale déle než hodinu, šla ho vyzvat, aby odešel. Našla ho, jak leží na podlaze a je zřejmě pod vlivem nějaké látky. Mladík s ní odmítal komunikovat a místo opustit.

Strážníci museli muže nejprve „probrat“. Jakmile se jim to podařilo, spáč zamručel, ať ho nechají být. Pak se začal nekoordinovaně kývat ze strany na stranu a něco nesrozumitelně mumlat.

Na dotaz strážníků, zda nepotřebuje pomoc, se postavil a ohnal se po nich rukou. „Hlídka ho za pomoci páky svedla na zem a nasadila mu pouta. S ohledem na jeho zdravotní stav pak přivolala záchrannou službu,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Hlídka pětadvacetiletého muže převezla z důvodu silné intoxikace omamnými látkami do nemocnice. „Protiprávní jednání muže bylo strážníky oznámeno správnímu orgánu," dodala Seifertová.


Dva hledaní a odcizené kolo

14. října 2020 ve 12:51

Pravidelné kontroly opuštěných objektů k práci strážníků neodmyslitelně patří. V jednom z nich našla hlídka psovodů dvě hledané osoby, v druhém ukradené kolo.

Desetiletí kluci barvami posprejovali zeď

14. října 2020 v 11:48

S rukama od barev, spreji a kousek od popsané zdi přistihl řidič tramvaje čtyři kluky. Desetiletí kluci poslušně počkali na příjezd strážníků.

Požár bytu v Letňanech

14. října 2020 v 07:31

Požár pokoje bytu v panelovém domě likvidovaly včera v 17:42 tři jednotky hasičů. Požár ve třetím patře byl rychle lokalizován, hasiči museli odvětrat chodbu domu přetlakovou ventilací.

Když domluva nestačí, přijdou na řadu pouta

10. října 2020 v 07:33

Skupina mladých rušila v úterý 6. října noční klid na náměstí Václava Havla v Praze 1 a popíjela alkohol na veřejném místě, kde je to vyhláškou zakázáno. Hlídky městské policie vyřešily jejich přestupkové chování domluvou a vyzvaly skupinu k opuštění místa.

Nocovali v cizích autech

5. října 2020 v 16:17

Osobní auto stojící v Mozartově ulici v Praze 5 se zamlženými okny a několika osobami uvnitř neuniklo pozornosti strážníků. Na dotaz, zda je vozidlo jejich, všichni tři muži sdělili, že není, ale jejich známá jim údajně dovolila ve voze přespat. Nikdo z nich neměl klíčky od vozu ani žádné...

Další články
Nahoru