dnes
Pondělí - zatazeno
9°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - skorojasno
4°C
Pražské krimi

Nedal jim cigaretu, oloupili ho

Ve středu po půlnoci operátor tísňové linky 158 dostal oznámení od řidiče taxi o pouličním loupežném přepadení muže na křižovatce ulic Nad Kavalírkou a Nad Turbovou v Praze 5. Poškozený na místě policistům uvedl, že se jednalo o mladé muže, kteří ho nejprve požádali o cigaretu. Když jim nevyhověl, jeden z mladíků se na něj zezadu rozeběhl a udeřil ho pěstí do hlavy.

Poté následovala smršť několika dalších úderů do celého těla a nakonec poškozeného srazil k zemi. V té chvíli agresor ležícímu muži z bundy vytáhl peněženku a mobilní telefon. Oba hrubiáni poté z místa utekli. Když se pak napadený muž vzpamatoval, stopnul si řidiče taxi služby, který vše oznámil policistům.

Ihned po oznámení na místo okamžitě vyrazily nejbližší hlídky, které začaly pátrat po okolí. Netrvalo dlouho a policisté si na Plzeňské ulici všimli dvou mladých mužů, kteří odpovídali zběžnému popisu získaného od napadeného, a proto se je rozhodli zkontrolovat.

U jednoho z nich nalezli odcizený telefon a peněženku s doklady poškozeného. Že jsou policisté na správné stopě, pak potvrdil i sám napadený.

Policisté proto oba podezřelé ve věku 15 a 17 let zadrželi a převezli na policejní služebnu.

Tam si případ převzali kriminalisté, kteří budou v nejbližších dnech provádět výslechy a další úkony, v rámci kterých budou mimo jiné zjišťovat i míru zavinění obou mladíků.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru