dnes
Pondělí - zatazeno
9°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - skorojasno
4°C
Pražské krimi

Nechte mě bejt, nebo vás roznesu! Nohy na sedadle a velká žranice vyústily v násilí

V pátek odpoledne bylo oznámeno na linku tísňového volání „156“, že na autobusové zastávce Hrazanská napadl agresivní cestující řidiče autobusu. Na místo byla vyslána hlídka strážníků z Prahy 12, kteří byli na místě za necelé čtyři minuty. Zde kontaktovali napadeného řidiče, který jim sdělil přesný popis pachatele, který již z místa uprchl.

Řidič sdělil, jak k napadení došlo. Muž si po nastoupení do autobusu položil nohy se znečištěnou obuví na sedadlo. Řidič ho vyzval, aby dal nohy na zem a neznečišťoval sedadla. Muž na toto nereagoval, a tak řidič autobusu v zastávce Hrazanská zastavil a vyzval cestujícího k předložení jízdenky.

Ten mu na to odpověděl:„Žádnou jízdenku nemám, jeď dál!“ Řidič ho vyzval, aby vystoupil a na to muž reagoval fyzickým napadením řidiče.
Díky přesnému popisu byl muž, který napadl řidiče autobusu, po několika minutách strážníky dopaden.
              
V pátek brzy ráno neunikl pozornosti strážníků muž, který ve stanici Lazarská přistoupil do noční linky tramvaje číslo 53. Byl zjevně pod vlivem alkoholu zanedbaný a ve znečištěném oděvu. V ruce držel krabici s jídlem, které konzumoval, a zbytky mu padaly na podlahu tramvaje.

Strážníci přistoupili k muži s upozorněním, že jeho chování je v rozporu s přepravním řádem. Muž jim však odpověděl: „Ty vole, já si můžu jíst, co chci a kde chci!“ Proto strážníci muže vyzvali k prokázání totožnosti. Muž jim však odpověděl: „Nechte mě bejt, nebo vás roznesu!“

Následně se pokusil po strážnících hodit jídlo a fyzicky je napadnout. Proto strážníci museli použít proti agresivnímu muži hmaty a chvaty sebeobrany a následně přiložit i pouta. Muž i nadále odmítal prokázat svoji totožnost a byl tak předveden na Policii ČR. Své protiprávní jednání bude muset vysvětlovat u přestupkové komise.      


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru