dnes
Pátek - jasno
5°C
zítra
Sobota - zatazeno
3°C
pozítří
Neděle - skorojasno
2°C
Nechcete péct vánoční cukroví? Můžete si ho objednat u neslyšících
Vánoční cukroví. Už se vám sbíhají sliny? Foto: Rémi Diligent / Wikimedia Commons

Nechcete péct vánoční cukroví? Můžete si ho objednat u neslyšících

Pokud neplánujete péct vánoční cukroví a nějaké na svátečním stole přesto mít chcete, můžete spojit příjemné s užitečným a zároveň pomoci.

Tichá kavárna (respektive Tichá pekárna), pomáhající neslyšícím, kteří v příjemné kavárně pracují, nabízí vánoční cukroví, které nachystají právě neslyšící.

Je to mix všeho možného – linecká kolečka, vanilkové rohlíčky, banánky, rumové kuličky, pracny, marokánky, kokosky… Kilogram stojí 400 korun, ale můžete si klidně objednat jen půl kila, dle potřeby.

Cukroví je třeba objednat nejpozději do pátku 5. prosince na mailu provoz@tichakavarna.cz, cukroví pak bude k vyzvednutí v Tiché Kavárně od středy 17. prosince do neděle 21. prosince (od 13 h do 21 h). Kavárna se nachází v Burešově 12 (Praha 8), poblíž metra Ládví.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru