dnes
Středa - obcasny-dest
4°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pátek - snih-dest
4°C
Nechce se vám nosit vrásky? Aneb život začíná v každém věku!
Příjemné prostory kliniky plastické a estetické medicíny. Foto: archiv

Nechce se vám nosit vrásky? Aneb život začíná v každém věku!

Na pomezí pražské Malé Strany a Smíchova se nachází AURUM AESTHETIC CLINIC, klinika plastické a estetické medicíny, která se specializuje na redukci vrásek a nechirurgický lifting povadlé pleti. Sedíme v příjemných prostorách ve Zborovské ulici a hovoříme se zakladatelkou a ředitelkou kliniky, MUDr. Milenou Vojtíškovou.

Paní doktorko, o jaké zákroky je na vaší klinice největší zájem? ria-nahled 

Největší zájem je o omlazující zákroky obličeje i těla, což je redukce vrásek, nechirurgický lifting povadlé pleti a zlepšení kvality pleti. Dále je značný zájem o operaci očních víček a drobné chirurgické zákroky, a v neposlední řadě o korekci nadměrného pocení, a to jak v podpaždí, tak na ploskách rukou či nohou. Vše provádíme ambulantně, bez narkózy, bez hospitalizace.

Co oslovuje vaši klientelu?

Především je to již zmíněná miniinvazivita výkonů, které nabízíme. Ihned po zákroku klienti odcházejí domů či zpět do práce. Dále originalita používaných materiálů a individuální, komplexní a dlouhodobý přístup ke klientovi. Pro klienty je také velmi přitažlivé, že naše klinika nabízí omlazovací zákroky, které nezmění výraz tváře, minimálně ovlivní mimiku a lze je provádět celoročně. Naším cílem je, aby klient vypadal přirozeně.

Kdo tvoří vaší klientelu?

Jsou to lidé toužící především po omlazení, a všichni, kteří chtějí mít stárnutí pod kontrolou. Dále lidé nespokojení se svým celkovým vzhledem a životním stylem, lidé toužící po změně.

Jaké materiály používáte ?

Používáme výhradně originální materiály s certifikací. Specializujeme na materiály, které jsou tělu vlastní a plně organismem odbouratelné, protože ty jsou pro tělo nejbezpečnější. Nejčastěji používáme PRP plazmu, mezonitě a liftující kanylové 3D nitě z polydioxanonu, švýcarskou novinku na redukci vrásek a lifting pleti Endopeel, výplně na bázi kyseliny hyaluronové apod.

Aplikaci je nutno časem obnovovat, ovšem dle imunologů je  bezpečná a k tělu šetrná jen ta látka, která se bezezbytku vstřebá, a to naše materiály splňuji. A zdraví a bezpečnost by vždy měly být na prvním místě!

V jakém věkovém rozmezí se pohybuje vaše klientela?

Nejmladší klientce je dvacet let. Nejstarší dámě, o kterou pečujeme, je osmdesát dva let.

Paní doktorko, jaká je filozofie vaší práce?

Pro mě osobně je nejdůležitější to, aby klient po zákroku byl nejen spokojen s výsledkem, ale aby výsledek vypadal přirozeně. Aby si každý všiml, že dotyčný vypadá dobře, ale aby nikdo nebyl schopen zjistit, co se s ním stalo.

predapo-s-logem-pod-nahled

 

Mají zákroky nějaká negativa?

Ale jistě, klienti po ošetření u nás musí počítat s tím, že je v dopravních prostředcích už nikdo nepustí sednout!

Prozradíte, která ze známých osobností je ve vaší péči?

Nezastírám, že pečujeme o známé tváře. Žádné konkrétní jméno vám však neprozradím. Jsme diskrétní pracoviště, v tomto směru musím být důsledná, promiňte.

Jak vás mohou budoucí klienti kontaktovat?

Nejrychlejší je vyhledat náš kontakt na naší webové adrese www.aurumaesthetic.cz

 

 


Toto degenerativní a neléčitelném onemocnění je podle primářky Tomanové potřeba podchytit v jeho počáteční fázi, zmírní se bolesti a jeho samotný nástup. Jak na to?

11. prosince 2017 ve 13:54

Toto degenerativní a neléčitelném onemocnění je podle primářky Tomanové potřeba podchytit v jeho počáteční fázi, zmírní se bolesti a jeho samotný nástup 

Onemocnění může propuknout v jakémkoliv věku, bez ohledu na pohlaví. Může vyvolat několik různých komplikací, postihuje oči, končetiny i srdce. Výskyt neustále stoupá, ročně je u nás 10 000 nových případů

9. prosince 2017 v 16:29

Výskyt chronických civilizačních nemocí, včetně zákeřné cukrovky, neustále stoupá. Podle údajů Ústavu zdravotnických informací a statistiky ČR vzrostl celkový počet diabetiků od roku 2010 za pět let o téměř 52 tisíc, tedy zhruba 10 tisíc ročně. V roce 2015 byla cukrovka diagnostikována 858 tisícům...

Další články
Nahoru