dnes
Pátek - oblacno
5°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
3°C
pozítří
Neděle - snih
2°C
Pražské krimi

Neblbněte, já ho neukradl, já ho koupil

V pátek odpoledne přijali strážníci z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 14 oznámení, že došlo ke krádeži jízdního kola a oznamovatel podezřelého muže sleduje k hotelu ve Vašátkově ulici.

Operátorovi městské policie se díky kamerovému systému podařilo hlídku navést přímo k podezřelému. Strážníci ho ztotožnili a na dotaz, kde kolo vzal, odpověděl, že je jeho a doklad o zakoupení má doma.

 Mezitím se na místo dostavil i oznamovatel a uvedl, že kolo je jeho a bylo mu odcizeno z garáže ve Farkašově ulici. Oznamovatel, aby dokázal své tvrzení, zajistil od prodejce jízdních kol výrobní číslo, které se shodovalo s číslem na rámu kola.

Hlídka proto podezřelého čtyřiatřicetiletého muže omezila na osobní svobodě a přivolala na místo Policii ČR. Strážníci navíc zjistili, že je v celostátním pátrání. Při bezpečnostní prohlídce u něj hlídka nalezla dokonce několik nožů.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru