dnes
Pátek - jasno
5°C
zítra
Sobota - oblacno
6°C
pozítří
Neděle - obcasny-dest
5°C
Nebezpečnou jízdu opilého motorkáře ukončil pád z mašiny
Motorkář padá za svého stroje. Foto: MP Praha

Nebezpečnou jízdu opilého motorkáře ukončil pád z mašiny

Řidič motocyklu pod vlivem alkoholu ujížděl hlídce Městské policie Praha 15. Při pronásledování upadl, od dalšího útěku ho odradila hrozba služební zbraní.

V neděli odpoledne prováděli strážníci z Prahy 15 kontrolní činnost v Kutnohorské ulici. Zde vozidlo strážníků ve vysoké rychlosti předjel motorkář, který ohrožoval účastníky silničního provozu. Strážníci se rozhodli řidiče zastavit. Na výzvu k zastavení však muž zareagoval prudkým zvýšením rychlosti a začal hlídce ujíždět.

Když se řidič pokusil v ulici Podleská odbočit do ulice Františka Diviše, dostal smyk a s motorkou upadl na zem. Mladík sdělil, že je v pořádku a ošetření nepožaduje. Následně se přiznal, že na motocykl, kterým ujížděl, nevlastní řidičské oprávnění.

Vzhledem k tomu, že hlídka při komunikaci z muže ucítila alkohol, provedla u něj orientační dechovou zkoušku s pozitivním výsledkem 0,89 ‰. Celou věc si poté na místě převzala přivolaná hlídka Policie ČR z Oddělení dopravních nehod k dalšímu opatření.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Surovost: I takto zle můžete dopadnout, když se rozhodnete v Praze vzbudit spáče. A ještě jsou po vás žádány peníze za čepici!

6. listopadu 2017 v 09:44 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Od srpna pátrají policisté z místního oddělení Zličín po násilníkovi, který ve vestibulu stejnojmenné zastávky metra bezdůvodně napadl jednoho z cestujících. Napadený si při výstupu z vagonu všiml spícího muže na sedačce a zavolal na něj, aby vstával, že souprava je v cílové stanici a dál již...

Další články
Nahoru