dnes
Pátek - jasno
14°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
9°C
pozítří
Neděle - zatazeno
5°C
Pražská politika

Nebere si servítky: Tento neomezený vládce uvalil protektorát na Prahu!

„Po jednání vedení ANO je zřejmé, kdo je definitivním vládcem nad Prahou – předseda hnutí Andrej Babiš. V uplynulých dnech vyslovil primátorce Adrianě Krnáčové drtivou většinou nedůvěru zastupitelský klub ANO a poté i pražské vedení strany. Ani to však nestačilo na to, aby došlo na nejbližším zastupitelstvu k jejímu odvolání z funkce,“ uvedla předsedkyně klubu pražských zastupitelů ODS Alexandra Udženija.

„Na úterním večerním jednání zasáhl majitel a neomezený vládce hnutí Andrej Babiš a ze zastupitelů za ANO a z jejich krajského vedení udělal nevolníky. Ti se musí podřídit jeho diktátu a prozatím ponechat primátorku Krnáčovou ve funkci,“ pokračovala v kritice rodáka z Bratislavy.

Anketa

Souhlasíte s názorem zastupitelky Udženije na Andreje Babiše?

66.7%
(66.7%)
33.3%
(33.3%)
„Zřetelně se tak ukazuje, kdo je neomezeným vládcem nad Prahou a jejím novodobým protektorem – Andrej Babiš. Pražany demokraticky zvolení zastupitelé za ANO nemají právo na svůj názor a musí se podřídit vůli svého majitele. To je špatný obrázek pro Pražany i pro demokratickou politiku a je to varovným znamením jak pro zastupitele za ANO, tak pro všechny demokraticky smýšlející voliče z hlavního města,“ dodala Udženija.


Pirátům v pražském zastupitelstvu byla zamítnuta možnost vzdát se odměn

2. listopadu 2017 v 15:15

Pražští zastupitelé dnes nesouhlasili s tím, aby se jejich kolegové za Piráty zvolení do Sněmovny mohli vzdát odměn za výkon funkce v zastupitelstvu. Pro návrh Pirátů hlasovalo 13 z celkem 65 zastupitelů. Piráti mají v pražském zastupitelstvu čtyři členy. Ve volbách do Sněmovny získala strana...

Další články
Nahoru