Dnes Pátek - zatazeno 18°C
Zítra Sobota - obcasny-dest 18°C
Pátek 22. 9. 2023
Svátek má Darina
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Nebaví jí svět. Skočila z Libeňského mostu, vyplavala na břeh a chtěla si vše zopakovat
Libeňský most. Foto: Jan Puci

Nebaví jí svět. Skočila z Libeňského mostu, vyplavala na břeh a chtěla si vše zopakovat

Pohřešovaná dívka chtěla ukončit svůj život skokem z mostu. Strážníci jí poskytli první pomoc a předali ji záchranářům.

Dvě hlídky městské policie byly včera ráno vyslány na Libeňský most. Měli informace, že se někdo chystá skočit do Vltavy. Když přijeli na místo, našli na mostě promočenou a podchlazenou patnáctiletou dívku.

„Na dotazy odpověděla, že skočila z mostu do Vltavy, vyplavala na břeh a došla si zpět na most pro batoh, který tam zanechala. Trpí prý depresemi, svět ji nebaví a nechce žít,“ sdělila mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Pak se nešťastnice znovu rozeběhla k zábradlí mostu, ale v dalším skoku jí strážníci zabránili. Zabalili ji do teplého oblečení a snažili se jí rozhovorem uklidnit. Přivolaní záchranáři ji odvezli do nemocnice. Během zákroku strážníci navíc zjistili, že je po dívce vyhlášeno celostátní pátrání.


Autor: Hla

Jak bude vypadat nové centrum Hostivaře? Určí to urbanistická soutěž

Včera ve 14:49

Společnost Zelená Hostivař patřící do skupiny JRD Group ve spolupráci s Prahou 15 a magistrátem vyhlašuje urbanistickou soutěž „Nové centrum Hostivař“, realizovanou Českou komorou architektů (ČKA), která určí podobu rozvoje okolí tramvajové smyčky na křížení ulic Průmyslová a Plukovníka...

Hořelo na střeše Lidlu v Praze 5

20. září 2023 ve 21:34 | Aktualizováno v 22:04

Tři jednotky pražských profesionálních hasičů zasahovaly ve středu 20. září před 15. hodinou v ulici K Barrandovu v Praze 5 u požáru na střeše prodejny Lidl. Informoval o tom mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.

Další články
Nahoru