dnes
Středa - zatazeno
32°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
33°C
pozítří
Pátek - prehanky-dest
27°C
Návrat do devadesátek: V Praze 4 můžete navštívit a chvíli pracovat v porevoluční kanceláři
Pokecám s kámoškou, pak si dám partičku solitare a jde se pracovat. Foto: archiv CC

Návrat do devadesátek: V Praze 4 můžete navštívit a chvíli pracovat v porevoluční kanceláři

Vyzkoušet si plně vybavenou a funkční kancelář ze začátku 90. let a porovnat ji s moderní kanceláří dneška lze zdarma v multifunkčním areálu BB Centrum v Praze 4.

„Přijďte se podívat, jak vypadal moderní počítač, jak pohodlné byly židle a připomeňte si, co všechno nechybělo v kanceláři v 90. letech,“ uvedla Kristýna Samková za Passerinvest Group, investora multifunkčního areálu.

K dispozici je free Wi-Fi připojení k internetu, pracovní stůl, židle i křesla. „Pokud tedy plánujete týmovou poradu nebo jen třeba na chvíli pracovat mimo kancelář, přijděte si toto inspirativní místo vyzkoušet. Vyzkoušejte si, zda je pro vás pohodlnější sedět na ergonomické židli za polohovacím stolem či vám vyhovuje dřevěný stůl a koženková židle,“ pozvala Samková.

retro-kancelar1-nahled

Moderní vs. retro kancelář

Na místě je k dispozici i dobový tisk. Retro i moderní kancelář jsou volně přístupné každý pracovní den od 8 do 18 hodin až do konce června ve vstupní hale budovy ALPHA (Vyskočilova 1461/2a, 140 00 Praha 4).


Pozor na první příznaky, počátek těchto problémů totiž není až ve stáří, jak si mnozí doposud mysleli

20. srpna 2018 v 18:31

Sluch patří k nejdůležitějším lidským smyslům. Postupem věku však náš sluch slábne, a je proto důležité umět poznat první příznaky zhoršování sluchu a následně i správně o sluch „pečovat“.

Další články
Nahoru