dnes
Pátek - jasno
4°C
zítra
Sobota - zatazeno
3°C
pozítří
Neděle - zatazeno
1°C
Návrat do devadesátek: V Praze 4 můžete navštívit a chvíli pracovat v porevoluční kanceláři
Pokecám s kámoškou, pak si dám partičku solitare a jde se pracovat. Foto: archiv CC

Návrat do devadesátek: V Praze 4 můžete navštívit a chvíli pracovat v porevoluční kanceláři

Vyzkoušet si plně vybavenou a funkční kancelář ze začátku 90. let a porovnat ji s moderní kanceláří dneška lze zdarma v multifunkčním areálu BB Centrum v Praze 4.

„Přijďte se podívat, jak vypadal moderní počítač, jak pohodlné byly židle a připomeňte si, co všechno nechybělo v kanceláři v 90. letech,“ uvedla Kristýna Samková za Passerinvest Group, investora multifunkčního areálu.

K dispozici je free Wi-Fi připojení k internetu, pracovní stůl, židle i křesla. „Pokud tedy plánujete týmovou poradu nebo jen třeba na chvíli pracovat mimo kancelář, přijděte si toto inspirativní místo vyzkoušet. Vyzkoušejte si, zda je pro vás pohodlnější sedět na ergonomické židli za polohovacím stolem či vám vyhovuje dřevěný stůl a koženková židle,“ pozvala Samková.

retro-kancelar1-nahled

Moderní vs. retro kancelář

Na místě je k dispozici i dobový tisk. Retro i moderní kancelář jsou volně přístupné každý pracovní den od 8 do 18 hodin až do konce června ve vstupní hale budovy ALPHA (Vyskočilova 1461/2a, 140 00 Praha 4).


Odtah vozidla při havárii na vodovodní či kanalizační síti hradí PVK

Včera ve 12:11

Pražské vodovody a kanalizace musí havárii na vodovodní či kanalizační síti neprodleně odstranit. V této souvislosti mají podle zákona o vodovodech a kanalizacích možnost rozhodnout o odtahu vozidla, které brání opravě. „Vůz vždy zamíří na odstavné parkoviště, kde je bezplatně vydán majiteli....

Na střeše Kliniky chce skupina pěti aktivistů zůstat i další dny

15. ledna 2019 v 11:15

Na střeše bývalé plicní kliniky v Jeseniově ulici na pražském Žižkově nadále zůstává skupina pěti aktivistů, pro které bylo Autonomní sociální centrum Klinika domovem. Obávají se, že budova vlastněná Správou železniční dopravní cesty (SŽDC) zůstane po vyklizení prázdná, proto plánují na střeše...

Další články
Nahoru