dnes
Středa - zatazeno
3°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pátek - obcasny-dest
3°C
Pražský sport

Naučte se Pět Tibeťanů. Na bolesti zad, páteře a kloubů

Praktický kurz 5 lekcí začíná 26. května a je určen pro všechny, bez ohledu na věk nebo váhu. Po půl roce denního 12minutového cvičení se projeví výsledky a bolest zmizí. Cvičení je jednoduché a fyzicky nenáročné. Velkou výhodou je, že je lze cvičit na služební cestě, v kempu, na dovolené, doma v kuchyni, na zahradě, zkrátka všude.

V kurzu se naučíte pět cviků, ve kterých je ukryto staré tajemství dlouhověkosti a jak vypadat mladě. Jejich provádění bylo dlouho ukryto v tibetských klášterech, kde je mniši cvičili stovky let.

Při tomto cvičení se procvičují a „dodýchávají“ žlázy s vnitřní sekrecí, které mají zásadní vliv na zdraví a délku života. Navíc jsou tyto hormony (jak je dnes už běžně známo) nejdůležitější při působení na naši vitalitu a vzhled mladistvosti.

Kurzy probíhají vždy v odpoledních hodinách: 13:00 – 14:00, nebo večerních hodinách: 19:45 – 20:45. Začínají 26. května a trvají do 23. června.

Pokud nebudete z jakéhokoliv důvodu moct přijít na některou lekci, můžete si ji nahradit v kurzu následujícím nebo v jinou hodinu.

Dům jógy, metro Anděl, Ostrovského 11/16, Praha 5.

Cena: 950 korun, rezervační záloha: 450 korun, cena zahrnuje 5 lekcí cvičení (jednotlivá lekce 60 minut) a skripta
Přihláška na kurz ZDE


Fisaf pořádá workshop Mentální trénink (nejen) pro trenéry

20. prosince 2017 v 10:05

Český svaz aerobiku a fitness Fisaf.cz pořádá 20. ledna 2018 unikátní celodenní workshop nazvaný Mentální trénink pro trenéry. Vede ho akreditovaný profesionální kouč pro osobní rozvoj a fitness, trenér David Huf, a je určen trenérům, instruktorům, ale také široké veřejnosti – zkrátka každému, kdo...

Nový kurz: Instruktor Děti na startu

19. prosince 2017 v 15:06

Valná většina českých dětí začíná s pohybovými aktivitami až v době školní docházky. Rodiče je pak často přihlásí na specializovaný sport. Ideální přitom je, aby se děti začaly hýbat co nejdříve, osvojily si všeobecné pohybové dovednosti a hlavně – aby měly z pohybu radost. K tomu všemu je vede...

Další články
Nahoru