dnes
Sobota - zatazeno
2°C
zítra
Neděle - snih
1°C
pozítří
Pondělí - zatazeno
0°C
Naučte se Balfolk. Starý tanec z Bretaně
Balfolk se můžete zatančit v úterý 21. června. Foto: archiv balfolk.cz

Naučte se Balfolk. Starý tanec z Bretaně

Balfolk, tanec, který má staleté kořeny v Bretani, a tančí se tam dodnes při sousedských setkáních a svátcích, se můžete naučit v úterý 21. června na Náměstí Jiřího z Poděbrad v Praze 3.

Oslavte mezinárodní den hudby živou muzikou, tancem, zpěvem a vínem. Balfolk jsou jednoduché tance, které se naučíte na místě. Kruhové, řetězové, párové, pro všechny věkové kategorie bez rozdílu.

S myšlenkou „sousedského setkání a tance ve veřejném prostoru" přichází Buena Vista Vinohrad, nezisková organizace, která od roku 2009 pořádá zájmové aktivity pro seniory, a spolek Rond, který se balfolku a tradičním tancům ze všech koutů světa věnuje.

„Kdo se ostýchá zkusit tanec, ať se přijde 21. června v 18 hodin alespoň podívat a poslechnout muziku," zve na náměstí Eva Hrabětová z Buena Visty.

Nám. J. z Poděbrad, v parku před kostelem, naproti kavárně Le Caveau, 18–20 hodin.

balfolk-nahled


Dvojka pro seniory: Stylové večery 2018

18. ledna 2018 ve 14:04

V pátek 19. ledna si senioři z Prahy 2, členové Klubu Dvojka pro seniory, mohou na telefonním čísle 724 102 328 od 9 do 9:30 hodin rezervovat vstupenku na 1. koncert „Stylových večerů“, na téma „Novoročně s humorem a kvízem“.

Další články
Nahoru