dnes
Sobota - bourky
26°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
20°C
pozítří
Pondělí - polojasno
24°C
Pražské krimi

Násilí v tramvaji

Ve středu krátce před půlnocí prováděli strážníci kontrolní činnost v okolí Heyrovského náměstí. Na místní tramvajové točně hlídku zastavil řidič tramvaje a sdělil, že byl napaden mladíky, které pro hlučnost vykázal z tramvaje. Strážníci se vydali mladíky najít.

Dvojici zastihli v ulici Na Petřinách. Na výzvu k zastavení však zareagoval jen jeden z nich. Druhý se dal na útěk, přičemž zakopl o nízké oplocení a upadl. Přesto dál pokračoval v útěku. Strážníci ho však po několika desítkách metrů dostihli a přiložili mu služební pouta. Hlídka zjistila, že si pádem způsobil zranění v obličeji.

Mladík nejprve ošetření odmítl, po několika minutách však změnil názor a požádal hlídku o přivolání záchranné služby. Přiznal se, že řidiče napadl úderem do hlavy, protože se mu údajně nelíbil způsob, jakým je řidič vykázal z tramvaje.

Druhý měl do řidiče „jen“ strkat. Jejich chováním se budou dále zabývat úředníci příslušného správního orgánu.


Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Hasiči v Horních Měcholupech: Zachránili dva lidi a čtyři psy

23. května 2019 v 06:35

Hasiči ze dvou profesionálních a jedné dobrovolné jednotky zasahovali včera od 16:50 hodin v ulici Hornoměcholupská. Hořelo tam vybavení kuchyně v bytě obytného domu.

Další články
Nahoru