dnes
Pondělí - snih-dest
6°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
10°C
pozítří
Středa - zatazeno
11°C
Pražské krimi

Násilí v tramvaji

Ve středu krátce před půlnocí prováděli strážníci kontrolní činnost v okolí Heyrovského náměstí. Na místní tramvajové točně hlídku zastavil řidič tramvaje a sdělil, že byl napaden mladíky, které pro hlučnost vykázal z tramvaje. Strážníci se vydali mladíky najít.

Dvojici zastihli v ulici Na Petřinách. Na výzvu k zastavení však zareagoval jen jeden z nich. Druhý se dal na útěk, přičemž zakopl o nízké oplocení a upadl. Přesto dál pokračoval v útěku. Strážníci ho však po několika desítkách metrů dostihli a přiložili mu služební pouta. Hlídka zjistila, že si pádem způsobil zranění v obličeji.

Mladík nejprve ošetření odmítl, po několika minutách však změnil názor a požádal hlídku o přivolání záchranné služby. Přiznal se, že řidiče napadl úderem do hlavy, protože se mu údajně nelíbil způsob, jakým je řidič vykázal z tramvaje.

Druhý měl do řidiče „jen“ strkat. Jejich chováním se budou dále zabývat úředníci příslušného správního orgánu.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru