dnes
Pondělí - zatazeno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
1°C
pozítří
Středa - zatazeno
2°C
Pražské krimi

Našel kartu a platil své nákupy

Policisté z místního oddělení Letňany od soboty 3. října pátrají po muži, který neoprávněně opatřenou platební kartou zaplatil za svůj nákup hned v osmi případech. Všechny tyto nákupy provedl v Praze 9 na čerpacích stanicích a v různých prodejnách.

Tato platební karta byla v peněžence, kterou poškozená ztratila 3. října v ranních hodinách v Praze 9 mezi ulicemi Havířovská a Boletická. Právě tu zřejmě nalezl neznámý pachatel, který využil služby bezkontaktní platby.  Během dvou týdnů tak poškozené z jejího účtu zmizela finanční částka ve výši několika tisíc.  

platil-kartou-nahled V případě dopadení a odsouzení hrozí pachateli za trestný čin neoprávněné opatření padělání a pozměnění platebního prostředku až dvouletý pobyt za mřížemi.

 

 

Policisté se proto touto cestou obrací na veřejnost s prosbou o pomoc. Zdali někdo muže na kamerovém záznamu pozná, ať se obrátí na linku 158.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru