dnes
Sobota - zatazeno
6°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
6°C
Dětská PrahaPražská kultura

Nasaď brejle: Koncert kapely Švihadlo pomůže boji s rakovinou

V sobotu 6. září se od 17 hodin v prostorách hospůdky Na hradbách na Vyšehradě uskuteční koncert ve prospěch občanského sdružení Gaudia proti rakovině.

Kromě benefičního koncertu je připraven i doprovodný program pro dětské posluchače. Občanské sdružení Gaudia bude mít v Hospůdce na Hradbách i stánek, který návštěvníkům přiblíží dosavadní výsledky tohoto sdružení.

Kapela Švihadlo, která vznikla pod názvem „Nouzový východ“, se pohybuje na hudební scéně již od roku 1983. První velký úspěch kapela sklidila v roce 1984 na Hanspaulském hudebním létě v Praze a byla pozvána na festival v Ostrově nad Ohří.

Někdy touto dobou se také změnil název kapely z původního „Nouzový východ“ na „Švihadlo“, ale jak sami členové kapely tvrdí: „Nikdo už dnes ale neví přesně kdy, ani proč“.

Vstupné na koncert je 50 korun, lístky se budou prodávat na místě. Děti mají vstup zdarma.


Čertovské řádění a vánoční tvoření v Monkey´s Gym

9. listopadu 2017 v 09:30 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Umějí čert, Mikuláš a anděl sportovat? Že nevíte? Tak se přijďte 3. prosince odpoledne podívat do dětského centra Monkey´s Gym na Zábavné čertování, které je spojené i s vánočním tvořením pro děti i rodiče. Po celé odpoledne bude o zábavu postaráno.

Další články
Nahoru