dnes
Pondělí - zatazeno
12°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
12°C
pozítří
Středa - oblacno
10°C
Náš tip: Ochutnejte nové menu, ochutnejte léto ve Vapiano
Nové menu si můžete vychutnat v Praze hned na několika místech. Foto: archiv

Náš tip: Ochutnejte nové menu, ochutnejte léto ve Vapiano

Léto chutná úplně jinak než zbytek roku. Voní spontánností, pohodou, vášní. Požitkářsky si vychutnáváte každou minutu a přejete si, aby léto trvalo věčně. Až okusíte nové menu restaurací Vapiano, přepadne vás stejný pocit. Kuchaři-vapianisté si dali záležet na tom, aby každé jídlo bylo jako pravá letní láska. 

Sezónní menu inspirované těmi nejčerstvějšími, především lokálními surovinami je v restauracích Vapiano samozřejmostí.  Nově se bude podávat například Insalata Finferli – salát s liškami, slaninou, cherry rajčátky a delikátním rukolovo-hořčičným dresinkem, polévka s kokosovým mlékem a kari, Pasta Fortuna – s liškami a jemnou vinnou omáčkou s hráškem a pažitkou, Risotto Finferli či oblíbená Pizza Caprese. To všechno připraveno pro léto, které může být dokonale nezapomenutelné.

Ve stínu staletého olivovníku, jenž je součástí každé restaurace Vapiano, si pak můžete udělat i uprostřed rušného městského léta skvělou prázdninovou siestu. Odpočinout si od práce, posedět s přáteli, dát si k dobrému jídlu ještě osvěžující domácí limonádu nebo nechat si namíchat drink, které ve Vapiano umí stejně tak.

Nové menu si můžete vychutnat v Praze hned na několika místech: v OC Quadrio ve Spálené ulici, v OC Chodov, kde na vás čeká i fantastická letní terasa, na které budou letní speciality chutnat ještě o trochu víc. A od července nezapomeňte zavítat také do třetí pražské pobočky, kterou bude nově otevřené Vapiano v Galerii Myslbek v ulici Na Příkopě.

vapiano-leto-coconut-curry-soup-2-small

Polévka s kokosovým mlékem a kari. Foto: archiv

www.vapiano.cz


Praha 9: Pečujete o své blízké? Potkejte se s odborníky

Včera v 08:01

Setkání s odborníky z projektu Dva životy – Praha, který pomáhá pečujícím o své blízké – děti nad 18 let, partnery s onkologickým onemocněním, po vážných autonehodách, seniory, zdravotně postižené osoby, rodiče, prarodiče, se koná v úterý 5. března.

Vodou můžete šetřit v koupelně, kuchyni i na zahradě

16. února 2019 v 07:38

Více než miliarda lidí na Zemi nemá přístup k nezávadné pitné vodě. U nás se spotřebuje za den průměrně 93 litrů vody na osobu, zatímco v nejchudších částech světa se lidé musí spokojit i s 10 litry na den.

Veolia pomáhá v boji s kůrovcem

14. února 2019 ve 12:53

Přední čeští entomologové a odborníci na umělou inteligenci spojili síly v rámci projektu na podporu rozvoje vědy a techniky Česká hlava k boji proti kůrovci. Pomocí systémů s umělou inteligencí vytvářejí program, který z leteckých snímků lesů automaticky vyhledá a označí stromy, které jsou...

Když jde o srdce. Den zdraví na Šestce

12. února 2019 v 10:33

Ve čtvrtek 14. února budou na Šestce desítky doktorů, sester, mladých mediků a další odborný personál z Ústřední vojenské nemocnice ve Střešovicích.

David Frej: Život bez zánětu

9. února 2019 v 10:15

Zánět je reakcí imunitního systému, která nás chrání proti toxinům, infekcím a poranění. Chronický zánět, který v těle přetrvává dlouhou dobu, ovšem způsobuje závažné poškození a poruchy vedoucí k chronickým onemocněním.

Každá plechovka se počítá

6. února 2019 v 10:58

Úspěšný celoevropský projekt Každá plechovka se počítá (Every Can Counts) oficiálně vstupuje do Česka. V České republice chce zvýšit povědomí o výhodách správného třídění nápojových plechovek. Osvěta v jejich třídění ještě nikdy nebyla prezentována zábavnější formou – plechovka je náš hrdina,...

Další články
Nahoru