dnes
Pátek - jasno
27°C
zítra
Sobota - zatazeno
30°C
pozítří
Neděle - skorojasno
28°C
Náš tip: Ochutnejte nové menu, ochutnejte léto ve Vapiano
Nové menu si můžete vychutnat v Praze hned na několika místech. Foto: archiv

Náš tip: Ochutnejte nové menu, ochutnejte léto ve Vapiano

Léto chutná úplně jinak než zbytek roku. Voní spontánností, pohodou, vášní. Požitkářsky si vychutnáváte každou minutu a přejete si, aby léto trvalo věčně. Až okusíte nové menu restaurací Vapiano, přepadne vás stejný pocit. Kuchaři-vapianisté si dali záležet na tom, aby každé jídlo bylo jako pravá letní láska. 

Sezónní menu inspirované těmi nejčerstvějšími, především lokálními surovinami je v restauracích Vapiano samozřejmostí.  Nově se bude podávat například Insalata Finferli – salát s liškami, slaninou, cherry rajčátky a delikátním rukolovo-hořčičným dresinkem, polévka s kokosovým mlékem a kari, Pasta Fortuna – s liškami a jemnou vinnou omáčkou s hráškem a pažitkou, Risotto Finferli či oblíbená Pizza Caprese. To všechno připraveno pro léto, které může být dokonale nezapomenutelné.

Ve stínu staletého olivovníku, jenž je součástí každé restaurace Vapiano, si pak můžete udělat i uprostřed rušného městského léta skvělou prázdninovou siestu. Odpočinout si od práce, posedět s přáteli, dát si k dobrému jídlu ještě osvěžující domácí limonádu nebo nechat si namíchat drink, které ve Vapiano umí stejně tak.

Nové menu si můžete vychutnat v Praze hned na několika místech: v OC Quadrio ve Spálené ulici, v OC Chodov, kde na vás čeká i fantastická letní terasa, na které budou letní speciality chutnat ještě o trochu víc. A od července nezapomeňte zavítat také do třetí pražské pobočky, kterou bude nově otevřené Vapiano v Galerii Myslbek v ulici Na Příkopě.

vapiano-leto-coconut-curry-soup-2-small

Polévka s kokosovým mlékem a kari. Foto: archiv

www.vapiano.cz


V Saunii jsou přes léto středy zasvěceny metličkování

10. července 2018 v 09:26

Saunový svět Saunia zasvětil přes léto všechny středy metličkování. „Přijďte si odpočinout a vyzkoušet účinky speciálních ceremoniálů, které si pro vás na všech pobočkách připravili naši saunéři,“ zvou provozovatelé Saunie. Začíná se vždy v 16 hodin a ceremoniály jsou každých...

V posledních letech se rapidně zhoršuje a čeští muži bohužel nejsou výjimkou. Čísla o vývoji za posledního čtvrt století ukazují rychlý vývoj

9. července 2018 v 07:06

  Mužům s nekvalitními spermiemi svítá naděje, že budou moci zplodit vlastního potomka. Kliniky reprodukční medicíny Reprofit v Brně a Ostravě totiž získaly povolení od Státního ústavu pro kontrolu léčiv (SÚKL) a mohou nyní použít inovativní metodu, při které pomocí léku povzbudí pohyb spermií....

Knihy o saunování, které doporučuje saunový svět Saunia

20. června 2018 v 09:56

Je prokázáno, že pravidelné saunování má kladný vliv na obranyschopnost lidského organismu, zvyšuje imunitu, a tím i odolnost proti virózám zejména horních cest dýchacích. Knih o saunování, které popisují pozitivní účinky této činnosti, je napsáno mnoho.

Další články
Nahoru