dnes
Úterý - jasno
31°C
zítra
Středa - skorojasno
35°C
pozítří
Čtvrtek - jasno
27°C
Náš tip: Ochutnejte nové menu, ochutnejte léto ve Vapiano
Nové menu si můžete vychutnat v Praze hned na několika místech. Foto: archiv

Náš tip: Ochutnejte nové menu, ochutnejte léto ve Vapiano

Léto chutná úplně jinak než zbytek roku. Voní spontánností, pohodou, vášní. Požitkářsky si vychutnáváte každou minutu a přejete si, aby léto trvalo věčně. Až okusíte nové menu restaurací Vapiano, přepadne vás stejný pocit. Kuchaři-vapianisté si dali záležet na tom, aby každé jídlo bylo jako pravá letní láska. 

Sezónní menu inspirované těmi nejčerstvějšími, především lokálními surovinami je v restauracích Vapiano samozřejmostí.  Nově se bude podávat například Insalata Finferli – salát s liškami, slaninou, cherry rajčátky a delikátním rukolovo-hořčičným dresinkem, polévka s kokosovým mlékem a kari, Pasta Fortuna – s liškami a jemnou vinnou omáčkou s hráškem a pažitkou, Risotto Finferli či oblíbená Pizza Caprese. To všechno připraveno pro léto, které může být dokonale nezapomenutelné.

Ve stínu staletého olivovníku, jenž je součástí každé restaurace Vapiano, si pak můžete udělat i uprostřed rušného městského léta skvělou prázdninovou siestu. Odpočinout si od práce, posedět s přáteli, dát si k dobrému jídlu ještě osvěžující domácí limonádu nebo nechat si namíchat drink, které ve Vapiano umí stejně tak.

Nové menu si můžete vychutnat v Praze hned na několika místech: v OC Quadrio ve Spálené ulici, v OC Chodov, kde na vás čeká i fantastická letní terasa, na které budou letní speciality chutnat ještě o trochu víc. A od července nezapomeňte zavítat také do třetí pražské pobočky, kterou bude nově otevřené Vapiano v Galerii Myslbek v ulici Na Příkopě.

vapiano-leto-coconut-curry-soup-2-small

Polévka s kokosovým mlékem a kari. Foto: archiv

www.vapiano.cz


V Krči byla představena zrekonstruovaná klinicko-farmakologická jednotka

20. června 2019 ve 12:49

Pro zástupce farmaceutických společností a odborné veřejnosti byla v pondělí 17. června v Thomayerově nemocnici představena nově zrekonstruovaná Klinicko-farmakologická jednotka. Slavnostní otevření zahájil doc. MUDr. Zdeněk Beneš, CSc., ředitel nemocnice a vedoucí lékař jednotky MUDr. Jiří...

Co nás zaujalo? Tipy, které si zaslouží i vaši pozornost

19. června 2019 ve 12:53

Počasí se mění, trendy jsou proměnlivé a novinek neustále přibývá. Přinášíme inspiraci v podobě aktuálních trendů v módě, zdravém životním stylu, technologiích, ale i designu, které by vám neměli uniknout.

Pohádky, filmy nebo drama. Letní filmová škola ocení Hynka Bočana a Milana Lasicu

17. června 2019 v 08:25

Filmový festival v Uherském Hradišti odstartuje 26. července. Tým Letní filmové školy ocení Hynka Bočana a Milana Lasicu. Hynek Bočan natočil filmy pro kina i televizi, je také režisérem skvělých seriálů, třeba Zdivočelé země. Na Letní filmové škole Bočan představí historické drama Čest a sláva,...

Vzácné onemocnění bere pacientům energii, krásu i život. Umí udeřit náhle a příčinou není vždy jen genetika

12. června 2019 v 10:48

Napínání a tuhnutí kůže a postupná devastace vnitřních orgánů bez šance na úspěšné vyléčení – takové jsou vyhlídky pacientů se sklerodermií. Kromě toho, že se dotýká jejich fyzického stavu, má zásadní vliv i na estetiku a psychiku.   

Trendy se mění. Kuřáci volají na bezplatnou Národní linku pro odvykání dvakrát častěji

30. května 2019 ve 14:50

Národní linka pro odvykání 800 350 000 u příležitosti Světového dne bez tabáku (31. května) zveřejnila statistiky za uplynulý rok. Její služby loni využilo 907 kuřáků a od října i dalších 53 lidí se závislostí na alkoholu a patologickém hraní. Úspěšnost klientů pod odborným vedením je vysoká –...

Další články
Nahoru