Dnes Úterý - zatazeno 24°C
Zítra Středa - bourky 27°C
Úterý 28. 6. 2022
Svátek má Lubomír
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Narozeniny partnera: co muži udělá radost?
Lifestyle / ZdravíKomerční sdělení
Ilustrační foto: Unsplash.com

Narozeniny partnera: co muži udělá radost?

Blíží se narozeniny partnera a nejste si jistí tím, co by mu udělalo nejvíce radost? Nehodil žádný nápad do vzduchu, stejně tak si o nic konkrétního neřekl, ani vám na nic neposlal odkaz? Narozeniny partnera nemusí být tím, co vám nedá spát. Muži udělá radost celá spousta věcí. Pojďme si některé z nich odtajnit.

Pánská mikina se vždycky hodí

I když se to nezdá, pánové milují módu. Ano, rádi se oblékají. A když se spojí móda a pohodlnost, pak jsou nejšťastnější na světě. Místo koupe plánovaného obleku nebo košile raději vsaďte na pánskou mikinu. Pánská mikina se nejen dnes nosí (prakticky kamkoliv), ale také je pohodlím samotným. 

Pokud chcete vybrat opravdu kvalitní kousek, který spadá do posledních módních trendů, vsaďte na pastelové barvy. Barvou letošního roku je veri peri čili fialovomodrý odstín, který se dostal i do pánského světa. Nemusíte nad ním příliš dlouho přemýšlet, vašemu milému jistě přistane dokonale!

slovensko-mikiny

Foto: Budchlap.cz

Novodobé hračky pro dospělé pro ty, kteří si rádi hrají

Patří váš partner do kategorie „věčné dítě”? Pak mu pořiďte některou ze současných novodobých hraček, které jsou výkřikem posledních technologických trendů. Co třeba zakoupit takový dron, se kterým bude trávit volný čas? Nebo stojí za zvážení nejnovější herní konzole či nové herní tituly, které zaplní jeho volné chvilky, které si na druhou stranu budete chtít i vy užít jen sama se sebou.

Jestliže je váš partner ještě větším fandou podobných herních a zábavních věcí, nabízí se digitální autodráha, také šipky nebo kulečník či stolní fotbálek, který bude dalším členem na čistě pánských jízdách.

Když miluje sport

Mezi ideálními dárky pro partnera k narozeninám se nachází také sportovní náčiní. Je vášnivým cyklistou? Pořiďte mu nový cyklistický batoh, přilbu, rukavice, nebo jenom láhev, která ho bude doprovázet při jeho cyklistických toulkách. Že spíše patří k milovníkům fotbalu? Pakliže je aktivním hráčem, kopačky nebo míč nejsou krokem vedle, pokud je pasivním, dres nebo hrníček oblíbeného fotbalového týmu je trefa do černého.

Pokud máte po boku aktivního sportovce obecně, vyplatí se vsadit na funkční oblečení. V poslední době se vyzdvihuje bambusové oblečení, které je hebké a jemné, navíc je oproti bavlně také dokonale prodyšné, antibakteriální a pyšní se i schopností termoregulace. A také se uvádí, že skvěle saje, a to se při sportu vždycky hodí.

slovensko-darky

Foto: Unsplash.com

Něco pro domácí kutily

Že je partner spíše tím typickým domácím kutilem, který spraví naprosto všechno, co mu přijde v rozbitém stavu pod ruku? Pak není nad čím přemýšlet, něco pro kutily je zkrátka to nejlepší, čím mu zaručeně uděláte radost. 

Nářadí, rukavice, sekačka na trávu nebo řetězová pila – výčet toho, co je možné pro tento typ mužů zakoupit, je nekonečný. 

Když si potrpí na vzhled

Samostatnou kategorií jsou muži, kteří si potrpí na vzhled. I pánové vědí, že pokud se budou líbit sami sobě, budou se také líbit svému okolí. A tak o svou pleť zkrátka a dobře pečují s maximální pečlivostí a láskou. Máte po boku přesně takového muže? Za zvážení stojí klasická kosmetika, kterou mají rádi, nebo třeba poukazy do salonů, které rádi navštěvují.

Dárkový balíček, sada hřebínků, nebo praktická kabela s klopou, ve které budou mít vždycky po ruce to, co obvykle po ruce mít chtějí – seznam věcí, nad kterými stojí aspoň zauvažovat, nemyslíte?

slovensko-vzhled

Foto: Unsplash.com 

Knihomol v domě

Věnuje se partner spíše knížkám než vám? Lze ho označit za knihomola, který své volné chvilky opravdu rád tráví nad dobrou knihou. V tomto případě je dárek k narozeninám naprosto jasný – stačí mu dobrá kniha, která třeba pochází z rukou oblíbeného spisovatele.


Vzácná nemoc lidem bere schopnost dýchat i polykat

20. června 2022 v 11:39

Dvojité vidění, neschopnost hýbat se, mluvit, polykat, nebo dokonce dýchat – to vše patří mezi projevy vzácného autoimunitního onemocnění myastenie gravis (MG), kterým v Česku trpí 2 500 až 3 000 lidí. Tělo při něm samo vytváří protilátky, které brání přenosu impulsů z nervů do svalu. Lidé, kteří...

Fest ArBest léto 2022

16. června 2022 v 15:46

Fest ArBest léto 2022 se koná s pátek a v sobotu 17. a 18. června od 10:30 do 21:30 na Arbesově náměstí v Praze 5.

Tip na výlet: Den otevřených dveří na Úpravně vody Želivka a Vodárenské nádrži Švihov

8. června 2022 ve 13:33

Příležitost k prohlídce největší úpravny vody u nás, hráze vodárenské nádrže Švihov a Vodního domu budete mít v sobotu 11. června.

Dny otevřených center pro léčbu migrény

7. června 2022 v 08:09

Lidé trpící migrénou, kterých je v Česku okolo milionu, mohou přijít zdarma konzultovat svůj stav se specialisty. Brány čtyř specializovaných center pro diagnostiku a léčbu bolestí hlavy se letos otevřou všem lidem trpícím tímto onemocněním. Do osvětové akce se v červnu zapojí Fakultní nemocnice...

Praha 2: Apetit piknik v Havlíčkových sadech

6. června 2022 v 17:36

Den plný delikates od špičkových českých výrobců v sobotu 18. června od 10 hodin nabídne kuchařskou show, tombolu, program pro děti, hudbu a tanec.

Nemocnice sv. Kříže Žižkov vyzývá pacienty k preventivním prohlídkám

1. června 2022 v 09:00

Nemocnice sv. Kříže Žižkov zahájila informační kampaň pro pacienty, ve které je motivuje navštívit specializovaná pracoviště k preventivním prohlídkám. Ve spolupráci se zdravotními pojišťovnami Ambulantní centrum Nemocnice Žižkov nabízí pacientům kvalifikované lékaře i moderní diagnostické...

Slunečnice rozsvítí Kateřinskou zahradu

28. května 2022 v 07:13

Desítky slunečnic vysadí v pondělí 30. května v Kateřinské zahradě v Praze 2 pacienti s roztroušenou sklerózou (RS). Akce s názvem Rozsviťme Českou republiku se koná u příležitosti Světového dne RS a startuje půl hodiny před polednem. Pacienti chtějí upozornit na nemoc, kterou v Česku trpí přes...

Další články
Nahoru