Dnes Pondělí - polojasno -1°C
Zítra Úterý - jasno -1°C
Pondělí 6. 2. 2023
Svátek má Vanda
Pražské masopusty
Letošní masopustová sezona v Praze zahrnuje řadu akcí
Narozeniny partnera: co muži udělá radost?
Lifestyle / ZdravíKomerční sdělení
Ilustrační foto: Unsplash.com

Narozeniny partnera: co muži udělá radost?

Blíží se narozeniny partnera a nejste si jistí tím, co by mu udělalo nejvíce radost? Nehodil žádný nápad do vzduchu, stejně tak si o nic konkrétního neřekl, ani vám na nic neposlal odkaz? Narozeniny partnera nemusí být tím, co vám nedá spát. Muži udělá radost celá spousta věcí. Pojďme si některé z nich odtajnit.

Pánská mikina se vždycky hodí

I když se to nezdá, pánové milují módu. Ano, rádi se oblékají. A když se spojí móda a pohodlnost, pak jsou nejšťastnější na světě. Místo koupe plánovaného obleku nebo košile raději vsaďte na pánskou mikinu. Pánská mikina se nejen dnes nosí (prakticky kamkoliv), ale také je pohodlím samotným. 

Pokud chcete vybrat opravdu kvalitní kousek, který spadá do posledních módních trendů, vsaďte na pastelové barvy. Barvou letošního roku je veri peri čili fialovomodrý odstín, který se dostal i do pánského světa. Nemusíte nad ním příliš dlouho přemýšlet, vašemu milému jistě přistane dokonale!

slovensko-mikiny

Foto: Budchlap.cz

Novodobé hračky pro dospělé pro ty, kteří si rádi hrají

Patří váš partner do kategorie „věčné dítě”? Pak mu pořiďte některou ze současných novodobých hraček, které jsou výkřikem posledních technologických trendů. Co třeba zakoupit takový dron, se kterým bude trávit volný čas? Nebo stojí za zvážení nejnovější herní konzole či nové herní tituly, které zaplní jeho volné chvilky, které si na druhou stranu budete chtít i vy užít jen sama se sebou.

Jestliže je váš partner ještě větším fandou podobných herních a zábavních věcí, nabízí se digitální autodráha, také šipky nebo kulečník či stolní fotbálek, který bude dalším členem na čistě pánských jízdách.

Když miluje sport

Mezi ideálními dárky pro partnera k narozeninám se nachází také sportovní náčiní. Je vášnivým cyklistou? Pořiďte mu nový cyklistický batoh, přilbu, rukavice, nebo jenom láhev, která ho bude doprovázet při jeho cyklistických toulkách. Že spíše patří k milovníkům fotbalu? Pakliže je aktivním hráčem, kopačky nebo míč nejsou krokem vedle, pokud je pasivním, dres nebo hrníček oblíbeného fotbalového týmu je trefa do černého.

Pokud máte po boku aktivního sportovce obecně, vyplatí se vsadit na funkční oblečení. V poslední době se vyzdvihuje bambusové oblečení, které je hebké a jemné, navíc je oproti bavlně také dokonale prodyšné, antibakteriální a pyšní se i schopností termoregulace. A také se uvádí, že skvěle saje, a to se při sportu vždycky hodí.

slovensko-darky

Foto: Unsplash.com

Něco pro domácí kutily

Že je partner spíše tím typickým domácím kutilem, který spraví naprosto všechno, co mu přijde v rozbitém stavu pod ruku? Pak není nad čím přemýšlet, něco pro kutily je zkrátka to nejlepší, čím mu zaručeně uděláte radost. 

Nářadí, rukavice, sekačka na trávu nebo řetězová pila – výčet toho, co je možné pro tento typ mužů zakoupit, je nekonečný. 

Když si potrpí na vzhled

Samostatnou kategorií jsou muži, kteří si potrpí na vzhled. I pánové vědí, že pokud se budou líbit sami sobě, budou se také líbit svému okolí. A tak o svou pleť zkrátka a dobře pečují s maximální pečlivostí a láskou. Máte po boku přesně takového muže? Za zvážení stojí klasická kosmetika, kterou mají rádi, nebo třeba poukazy do salonů, které rádi navštěvují.

Dárkový balíček, sada hřebínků, nebo praktická kabela s klopou, ve které budou mít vždycky po ruce to, co obvykle po ruce mít chtějí – seznam věcí, nad kterými stojí aspoň zauvažovat, nemyslíte?

slovensko-vzhled

Foto: Unsplash.com 

Knihomol v domě

Věnuje se partner spíše knížkám než vám? Lze ho označit za knihomola, který své volné chvilky opravdu rád tráví nad dobrou knihou. V tomto případě je dárek k narozeninám naprosto jasný – stačí mu dobrá kniha, která třeba pochází z rukou oblíbeného spisovatele.


Kolagen jako lék proti bolestivým kloubům

Dnes v 06:14

Bolest kloubů je pro mnohé ochromující, proto je její snížení závažnosti důležité pro každodenní činnosti. Artritida je všeobecný název, pod kterým se skrývá mnoho dalších typů bolestí kloubů. Ať už je bolest způsobená jakýmkoliv typem nemoci, je velmi nepříjemná. Většina nepříjemných stavů kloubů...

Pět nejčastějších chyb při dávání novoročního předsevzetí. Děláte je také?

20. ledna 2023 ve 13:48

Zhubnu do plavek, začnu si hlídat stravu nebo konečně přestanu kouřit. Také patříte mezi ty, kteří si s příchodem ledna dávají nové životní cíle? Ať už jsou tato novoroční předsevzetí jakákoliv, šance na jejich dodržení bývá obvykle malá. Víte proč? Toto je pět nejčastějších chyb, kterých se...

Oči v zimě trpí více než kdy jindy. Jak v tomto období správně pečovat o náš zrak?

17. ledna 2023 v 18:56

Sníh, mráz, vítr, teplotní výkyvy i suchý vzduch v místnostech. Během zimních měsíců jsou naše oči vystavovány extrémním podmínkám. Častou jsou pak podrážděné, citlivé a začervenalé. S jakými problémy se nejčastěji setkáváme? A co dělat, aby zvládly všechny...

Fashion market v Praze 11

16. ledna 2023 ve 12:02

V sobotu 21. ledna se od 10 do 14 hodin koná Fashion market v Kulturním centru a kavárně Mezi Domy.

Další články
Nahoru