dnes
Sobota - obcasny-dest
6°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
6°C
Dětská PrahaVíkendové tipy

Národní muzeum: letní příměstský tábor

Národní muzeum láká k návštěvě svých objektů i v letních měsících a kromě zajímavých výstav připravilo na prázdniny bohatý doprovodný program. 

Od 13. do 17. července se koná letní příměstský tábor pro děti od 8 do 12 let Letem světem muzeem.

Během letního tábora se děti vydají po stopách významných českých osobností 19. a první poloviny 20. století.  Seznámí se s předními českými skladateli, politiky, šlechtici, historiky a umělci a poznají místa, která jsou s nimi nerozlučně spojena. Těšit se mohou na celotáborovou hru, sportovní aktivity, výlety, výtvarné, dramatické a hudební dílny.

Společně navštíví Muzeum Bedřicha Smetany, zámek ve Vrchotových Janovicích, Památník Antonína Dvořáka v Nelahozevsi, Památník Františka Palackého a Františka Ladislava Riegra  a Národní památník na Vítkově.

Přihlášky a informace: Mgr. Pavlína Honzíková, pavlina_honzikova@nm.cz, tel.: 224497327 nebo 725 773 909.

Cena 1.900 Kč / dítě (pondělí – pátek), speciální cena pro sourozence přihlášené ve stejném termínu 1.500 Kč / dítě (pondělí – pátek).


Čertovské řádění a vánoční tvoření v Monkey´s Gym

9. listopadu 2017 v 09:30 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Umějí čert, Mikuláš a anděl sportovat? Že nevíte? Tak se přijďte 3. prosince odpoledne podívat do dětského centra Monkey´s Gym na Zábavné čertování, které je spojené i s vánočním tvořením pro děti i rodiče. Po celé odpoledne bude o zábavu postaráno.

Další články
Nahoru