Dnes Sobota - skorojasno 10°C
Zítra Neděle - skorojasno 12°C
Sobota 23. 10. 2021
Svátek má Teodor
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Napsal mi obdivovatel Zemana, pochlubil se Hrušínský. V reakci se pustil do prezidenta a jeho okolí
Jan Hrušínský před fotografií svého otce Rudolfa. Zdroj foto: Divadlo Na Jezerce

Napsal mi obdivovatel Zemana, pochlubil se Hrušínský. V reakci se pustil do prezidenta a jeho okolí

Jan Hrušínský dlouhodobě kritizuje v médiích i na sociálních sítích prezidenta Miloše Zemana. Na divadelníkův nedávný komentář přišla hercovi do emailu vyhrocená reakce, na kterou reagoval po svém – úsečným komentářem k hlavě státu.

Na názorovém internetovém deníku Forum24 vyšel minulý týden Hrušínského komentář s titulkem „Jan Hrušínský se ptá: Je tohle fraška, nebo tragédie? Lže premiér, prezident, nebo kancléř?“ 

Hrušínský v textu naráží na kauzu údajných odposlechů okolí prezidenta a na údajný nezákonný zákrok premiéra Andreje Babiše v této věci. 

„Jako divadelník se nemohu rozhodnout, zda je to fraška, nebo už dávno tragédie. Jako občan si říkám, že je to zlý sen. Noční můra České republiky. Jako člověk věřím, že v říjnu bude mít naše krásná země možnost se ze zlého snu probudit,“ napsal Hrušínský pro Forum24.

Komentář byl publikován ve středu 25. srpna a ještě týž den provozovateli Divadla Na Jezerce v Praze 4 přišel do emailu drsný komentář, který nemůžeme publikovat bez „vypípání“:

„Ty zas*aná sv*ně, drž tu svojí nevymáchanou dr*ku a jdi se pověsit, de*ile. O pana prezidenta se vůbec těmi svými žvásty neotírej. Takové ku*vy jako ty patří do lomů makat, zku*venej žebráku!!“

Email nebyl podepsán, Hrušínský jeho printscreen aktuálně zveřejnil na svém facebookovém profilu, což doprovodil vlastním komentářem.

„Napsal mi obdivovatel prezidenta Miloše Zemana. Jeden z těch, kterým Zeman vrátil kuráž a sebevědomí – ztracené v listopadu 1989. Pravda, odvaha pisateli ještě chybí k tomu, aby se podepsal, ale to prý už je po osmi letech prezidentství Ing. Zemana normální,“ sdělil Hrušínský.

Anketa

Půjde k podzimním volbám do Poslanecké sněmovny?

93.7%
(93.7%)
4.2%
(4.2%)
2.1%
(2.1%)
„Míra inteligence pisateli umožnila použít v e-mailu název firmy, podle které je snadné zjistit jeho jméno. Je jedním z těch, kteří budou v říjnových volbách rozhodovat o naší budoucnosti. O budoucnosti a úrovni České republiky. Je jedním z těch, o které se Miloš Zeman opírá – nemyslím jeho zdravotní stav, aby mi to někdo nevyčítal – a jejichž vinou může mít kolem sebe na Hradě, ale také ve Strakově akademii odsouzené, trestně stíhané i jinak nezpůsobilé lidi,“ pokračoval divadelník. 

„Je jedním z těch, na kterých stojí vláda trestně stíhaného Andreje Babiše. Je jedním z těch, kteří svou volbou nesou na svých bedrech odpovědnost za současný stav naší země. I když teď trochu přeháním. Plnou odpovědnost nesou Zeman a Babiš,“ dodal kritik současných politických poměrů v zemi.


Autor: Karel Netolický

Nacher zveřejnil další video, hovoří o exekucích, insolvencích i ochraně spotřebitele

23. září 2021 v 09:52

Pražský zastupitel a poslanec Patrik Nacher vede kandidátku ANO v metropoli pro říjnové volby do Poslanecké sněmovny. V rámci kampaně se rozhodl natáčet a na YouTube publikovat krátká videa, ve kterých popisuje, co se v uplynulých letech i jeho přičiněním podařilo prosadit v Parlamentu a co by...

Vedení Prahy 5 vyjádřilo podporu Praze 9, která se domáhá zrušení ministerských opatření

27. dubna 2021 ve 22:36

Radní Prahy 5 včera na návrh starostky Renáty Zajíčkové (ODS) deklarovali podporu Praze 9. Ta se u Nejvyššího správního soudu domáhá zrušení ministerských opatření, která stále drží velkou část dětí mimo školy.  

Další články
Nahoru