dnes
Sobota - zatazeno
4°C
zítra
Neděle - prehanky-snih
3°C
pozítří
Pondělí - zatazeno
2°C
Víkendové tipy

Náplavka: Svatomartinské slavnosti a pečená husa

Tradiční oslava těch nejlepších mladých vín od 25 českých a moravských vinařů na náplavce se koná v sobotu 14. listopadu od 10 do 20 hodin.

Kromě svatomartinského vína si můžete pochutnat na pečené huse a husích specialitách, sýrech a ostatních s vínem se snoubících dobrotách. 

Zatančit si můžete na cimbálovou muziku Trnka, Hot Wings, Cílenou Nejistotu nebo na ukrajinskou Atmasferu.

Jak vstup na náplavku, tak doprovodný kulturní program bude pro návštěvníky slavnosti zdarma. Podmínkou degustace vín ovšem bude koupě tzv. degustačního setu, který bude zahrnovat sklenici, tištěný katalog s přehledem vinařů a dalšími informacemi a také propisku na případné poznámky. Tento set si budete moci zakoupit ve stánku pořadatele za částku 100 korun.

Součástí slavností je i farmářský trh, který probíhá na svém obvyklém místě (8 – 14 hodin), Slavnosti se konají za železničním mostem (10 – 20 hodin).


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru