Dnes Sobota - oblacno 23°C
Zítra Neděle - polojasno 25°C
Neděle 23. 6. 2024
Svátek má Zdeňka
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Pražské krimi

Napadl odpadkový koš a lavičku

Frustraci z tíživé rodinné situace vyventiloval podnapilý muž na vybavení zastávky MHD a přilehlého parku. Strážníkům, kteří dorazili na místo, se k činu přiznal. Pro svoji vysokou míru intoxikace byl následně převezen do protialkoholní záchytné stanice.

Rozbitý odpadkový koš, poházené odpadky, zničená odpočinková lavička. To je pohled, který se naskytl strážníkům, kteří dorazili ve včerejších večerních hodinách na autobusovou zastávku Poliklinika Modřany.

Díky pohotovým svědkům se téměř okamžitě podařilo zadržet osobu, která byla za zmíněnou spoušť odpovědná. Šestatřicetiletý muž se k činu doznal. Jako důvod uvedl alkohol spojený s rodinnými problémy.

Dotyčný vykazoval vysokou míru opilosti, kterou potvrdila následná dechová zkouška s výsledkem více jak dvě promile, proto bylo rozhodnuto o jeho převozu do protialkoholní záchytné stanice Bulovka.


Autor: Cen

Honička s motorkářem skončila v tunelu Mrázovka nehodou

17. června 2024 ve 23:24

Nehodou šestadvacetiletého cizince na motorce v pondělí skončilo jeho pronásledování v hlavním městě, kde ujížděl před policií. V tunelu Mrázovka, který je součástí Městského okruhu, narazil do jednoho ze služebních aut. Nezranil se, poškodil však vozidlo. Lustrací se ukázalo, že neměl platné...

Na Andělu byl na lavičce pobodaný muž

17. června 2024 ve 23:12

V sousedství tramvajové zastávky Anděl v Nádražní ulici byl v pondělí po šestnácté hodině záchranáři ošetřován pobodaný muž, kterého v hádce zranil jiný muž, který se s ním pohádal. Zranění nebylo vážné. Podezřelý z útoku byl během pár minut zadržen. Frekventovaná lokalita na Andělu má už dlouho...

Další články
Nahoru