dnes
Pondělí - zatazeno
4°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - polojasno
3°C
Zbitý gentleman: „umělec“ s krátkým sestřihem ho v metru ztrestal za konflikt v autobusu
Vandal s velkými světlými kapsami napadá gentlemana, který se zastal ženy. Foto: MP Praha

Zbitý gentleman: „umělec“ s krátkým sestřihem ho v metru ztrestal za konflikt v autobusu

Strážníci Hlídkového útvaru pražské městské policie si v sobotu večer všimli ve stanici Můstek na trase B muže, který dal pěstí mladíkovi a následně nastoupil do soupravy na nástupišti.

Hlídka za mužem vběhla do metra a vytáhla ho ven. Kladl odpor, hmaty a chvat na něj však platily. Mezitím jeden ze strážníků vyhledal na přestupu nástupiště napadeného muže a vrátil se s ním k místu, kde k incidentu došlo.

Mladík, který ještě počítal hvězdičky po úderu pod levé ucho, sdělil, co incidentu předcházelo. Když cestoval autobusem MHD číslo 261 na Černý Most, všiml si vandala, jak počmáral sedačky v zadní části autobusu. Toho zaregistrovala také spolucestující, která upozornila řidiče autobusu.

Když to dotyčný zjistil, začal ženě velmi sprostě nadávat, a proto se jí napadený zastal. Poté co oba muži nastoupili do vlakové soupravy metra, obrátil muž svoji agresivitu proti napadenému, nadával mu a vyhrožoval.

Když pak vystoupil ze soupravy ve stanici metra Můstek, došlo k samotnému napadení, které již strážníci viděli. „Hlídka muže pro důvodné podezření ze spáchání trestných činů omezila na osobní svobodě a předala ho Policii ČR k dalšímu opatření,“ sdělil mluvčí pražských strážníků Jan Čihák.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru