dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - polojasno
4°C
pozítří
Čtvrtek - prehanky-dest
6°C
Víkendové tipy

Námořnický koncert sboru Beznot

V neděli 24. května od 17 hodin se na pražské Náplavce uskuteční Námořnický závěrečný koncert pěveckého sboru Beznot s kapelou.  

„Sbor je zaměřen především na děti, které nemají znalost jakékoliv hudební nauky a not, a chtěly by zpívat a hudebně se rozvíjet. Často tato neznalost bývá vnímána jako handicap, ale někdy může být i výhodou, protože noty mohou svým způsobem i svazovat, a to především v prožitku hudby,“ uvádí sbor Beznot na svém webu.

„Nicméně děti chceme k této nauce dovést a postupně je noty třeba i naučit, ale jdeme na to tak říkajác od lesa. Jednoduše vycházíme z toho, že hudba by měla být především radostí a zábavou a navíc zpívání je i skvělý prostředek komunikace, kde se ztrácí veškeré rozdíly mezi dětmi. Naopak je vede ke společnému prožitku a spolupráci jako takové,“ dodává.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Další články
Nahoru