dnes
Čtvrtek - zatazeno
5°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
3°C
Pražské krimi

Nalezli kola z vykradených sklepních kójí

Ve čtvrtek kolem třetí hodiny ranní obdrželi strážníci ze čtrnáctého pražského obvodu prostřednictvím radiostanice informaci o tom, že v ulici U Hostivického potoka dvě mladé osoby odcizily ze sklepních kójí dvě jízdní kola a ujíždějí na nich směrem do Dolních Počernice.

Strážníci během několika málo minut byli na místě. Zde si před obchodním centrem všimli tří podezřelých osob, které chtěly nasednout do zaparkovaného vozidla modré barvy a odjet.

Proto ihned vozidlu zablokovali výjezd z parkoviště služebním vozem. Mezi tím se na místo dostavila i hlídka Policie ČR. Provedenou lustrací bylo zjištěno, že všechny osoby mají velmi pestrou minulost, co se týká vykrádání sklepních kójí. Hlídka strážníků mezi tím prohledávala okolí, a ne nadarmo.

Pod vozidlem našla schovanou tašku se zámečnickým vybavením a sadou klíčů. Za nedlouho pak ve křovinatém porostu nalezla tři schovaná kola. Do příjezdu Policie ČR strážníci zajišťovali místo trestného činu.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru