dnes
Sobota - zatazeno
6°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pondělí - prehanky-snih-dest
5°C
Pražské krimi

Nález mrtvých těl v Uhříněvsi: oba zavraždění byli taxikáři

Po celonoční intenzivní práci již kriminalisté znají totožnost obou mužů, jejichž mrtvá těla byla nalezena v pátek ráno v Uhříněvsi. Jednalo se o muže ve věku dvacet šest a šedesát let.

Detektivové zjistili, že oba muži se živili jako řidiči taxislužby a byli zavražděni v souvislosti s výkonem tohoto povolání, a to v nočních hodinách ze čtvrtka na pátek.

Kriminalisté také vědí, že pachatel nebo pachatelé si zastavili vozidlo taxi v centru Prahy a požádali o odvoz na okraj města. Obě vozidla, která pachatel, (či pachatelé) po činu odcizil, již detektivové vypátrali a zajistili pro potřeby dalšího vyšetřování.

„Detektivové si jsou vědomi, že zveřejnění této informace může znesnadnit vyšetřování, ale informují veřejnost, a hlavně řidiče taxislužby v metropoli, z toho důvodu, aby upozornili na rizika spojená s výkonem této činnosti,“ uvedla mluvčí pražské policie Hana Jeřábková.

Tým kriminalistů i nadále usilovně pracuje na tomto závažném případu a samozřejmě provádí porovnání obdobných případů z minulosti, avšak v současné chvíli je ještě velmi brzy na potvrzení, či vyvrácení jakékoli případné souvislosti mezi jednotlivými případy.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Surovost: I takto zle můžete dopadnout, když se rozhodnete v Praze vzbudit spáče. A ještě jsou po vás žádány peníze za čepici!

6. listopadu 2017 v 09:44 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Od srpna pátrají policisté z místního oddělení Zličín po násilníkovi, který ve vestibulu stejnojmenné zastávky metra bezdůvodně napadl jednoho z cestujících. Napadený si při výstupu z vagonu všiml spícího muže na sedačce a zavolal na něj, aby vstával, že souprava je v cílové stanici a dál již...

Další články
Nahoru