dnes
Čtvrtek - oblacno
27°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
27°C
pozítří
Sobota - prehanky-dest
18°C
Zpravodajství

Nalaďte se na léto na textilním worskhopu Marina

Na léto, cestování a dovolené se krásně naladíte na textilním workshopu Marina, který pořádá 17. června kreativní dílna AladinE.

Pod vedením známé textilní výtvarnice Ireny Slavíkové se už necháte unášet na letní vlně. Tentokrát se bude tvořit na trička a workshop bude ve znamení spousty zajímavých technik, pomocí nichž budete tvořit motivy kotev, majáků, dálek – zkrátka vaší vysněné letní pohody.

Naučíte se malovat na textil pomocí šablon i originálních razítek.

Kurz je určen i pro začátečníky a děti od 9 let, nemusíte mít žádné zkušenosti – jenom chuť se nebát a zkusit nové věci.

Doporučuje se pracovní oděv, kterého vám nebude při ušpinění textilní barvou líto…

Kromě spousty nových zážitků si domů odnesete originální vlastnoručně vyrobené triko.

17. června 2017, 9.30–13.00 a 14.00–17.30

Kurzovna AladinE, Římská 12, Praha 2. Cena kurzu: 590 korun. Veškerý materiál a občerstvení jsou v ceně. Aktuální program a více informací najdete na www.aladine.cz. Kurz má akreditaci MŠMT.


Rada schválila plán obnovy vodohospodářské infrastruktury na letošní rok

Dnes v 09:24

Pražští radní schválili roční plán obnovy, rekonstrukce, modernizace a rozvoje vodohospodářského majetku zajišťovaného Pražskou vodohospodářskou společností (PVS) v roce 2019. Celkové finanční zdroje na investice pro rok 2019 jsou předpokládány ve výši 2,135 miliardy korun bez DPH. Rekonstrukce se...

Lesamáj aneb technicky dejvický majáles

Včera v 09:56

Studenti dejvického Kampusu pořádají letos už druhý ročník tradiční oslavy máje.

Na Jižním Městě vyroste Rákosníčkovo hřiště

Včera v 09:23

Praha 11 zvítězila už podruhé v soutěži společnosti Lidl o Rákosníčkovo hřiště. O lokalitě, kde bude hřiště pro malé děti umístěno, minulý týden rozhodlo vedení městské části.  

Další články
Nahoru