dnes
Sobota - polojasno
2°C
zítra
Neděle - zatazeno
1°C
pozítří
Pondělí - jasno
1°C
Zpravodajství

Nalaďte se na léto na textilním worskhopu Marina

Na léto, cestování a dovolené se krásně naladíte na textilním workshopu Marina, který pořádá 17. června kreativní dílna AladinE.

Pod vedením známé textilní výtvarnice Ireny Slavíkové se už necháte unášet na letní vlně. Tentokrát se bude tvořit na trička a workshop bude ve znamení spousty zajímavých technik, pomocí nichž budete tvořit motivy kotev, majáků, dálek – zkrátka vaší vysněné letní pohody.

Naučíte se malovat na textil pomocí šablon i originálních razítek.

Kurz je určen i pro začátečníky a děti od 9 let, nemusíte mít žádné zkušenosti – jenom chuť se nebát a zkusit nové věci.

Doporučuje se pracovní oděv, kterého vám nebude při ušpinění textilní barvou líto…

Kromě spousty nových zážitků si domů odnesete originální vlastnoručně vyrobené triko.

17. června 2017, 9.30–13.00 a 14.00–17.30

Kurzovna AladinE, Římská 12, Praha 2. Cena kurzu: 590 korun. Veškerý materiál a občerstvení jsou v ceně. Aktuální program a více informací najdete na www.aladine.cz. Kurz má akreditaci MŠMT.


Odtah vozidla při havárii na vodovodní či kanalizační síti hradí PVK

17. ledna 2019 ve 12:11

Pražské vodovody a kanalizace musí havárii na vodovodní či kanalizační síti neprodleně odstranit. V této souvislosti mají podle zákona o vodovodech a kanalizacích možnost rozhodnout o odtahu vozidla, které brání opravě. „Vůz vždy zamíří na odstavné parkoviště, kde je bezplatně vydán majiteli....

Na střeše Kliniky chce skupina pěti aktivistů zůstat i další dny

15. ledna 2019 v 11:15

Na střeše bývalé plicní kliniky v Jeseniově ulici na pražském Žižkově nadále zůstává skupina pěti aktivistů, pro které bylo Autonomní sociální centrum Klinika domovem. Obávají se, že budova vlastněná Správou železniční dopravní cesty (SŽDC) zůstane po vyklizení prázdná, proto plánují na střeše...

Další články
Nahoru