dnes
Sobota - polojasno
3°C
zítra
Neděle - zatazeno
3°C
pozítří
Pondělí - snih
1°C
Víkendové tipy

Nákupy, zábava i odpočinek. To vše je Podzimní Bazar Bar

Oblečení, šperků, obuvi ani kabelek nemá žádná žena nikdy dost. A možností obnovit si šatník i botník za ceny, které nebolí, také mnoho není. Jednou z mála takových příležitostí je již tradiční fashion event Bazar Bar, který se koná předposlední říjnovou sobotu, 24. října.

V prostorách Era světa můžete od 13 do 18 hodin nakoupit nové módní kousky a prodat ty, které už vás nebaví. Nechat se nalíčit od profesionálů, využít kadeřnických služeb nebo si zajít na manikúru – to vše nabídne Podzimní Bazar Bar.

A pokud vás nákupy a obdivování nového, ale i nošeného oblečení a jiných doplňků unaví, budete si moci posedět v kavárně Era světa, kde ochutnáte slané a sladké dobroty i speciální menu v barvách Bazar Baru -  růžové a tyrkysové. Zdraví utuží vitamínové koktejly z ovoce nebo 100% zelený čaj Matcha.

„Díky kavárně na vstupním patře lze i perfektně dostát celému názvu Bazar Bar – spojení módy, dobrého jídla a zábavy,“ říká organizátorka Bazar Baru Olí Šlégrová.

bazar-bar-pl-nahled

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Era Svět, Jungmannovo náměstí 767, Praha 1.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru