Dnes Pátek - oblacno 10°C
Zítra Sobota - obcasny-dest 3°C
Pátek 22. 1. 2021
Svátek má Slavomír
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Nákup obuvi online: Se slevovými kódy se vyplatí
ByznysLifestyle / ZdravíKomerční sdělení
Ilustrační foto: Shutterstock

Nákup obuvi online: Se slevovými kódy se vyplatí

Žádné boty nevydrží věčně. Především ty sportovní neskutečně trpí a jejich obměna v pravidelných intervalech je pro nás jakousi samozřejmostí. Chodit v roztrhaných a nefunkčních botách by bylo přinejmenším nespolečenské a také neférové vůči vlastnímu zdraví.

Nákup obuvi bývá tradičně realizován v nejrůznějších kamenných prodejnách. Lidé ještě stále příliš v tomto segmentu nevěří online nákupům, a to nejčastěji kvůli několika mýtům, jež jsou rozšířené. Tím tradičním je především strach z netrefené velikosti. Dospělým lidem přitom noha nijak neroste a výměnu lze realizovat fakticky okamžitě.

Zboží prostě zašlete zpátky jako kterýkoli jiný sortiment, jejž jste si kdy kupovali. Nic složitého a zdlouhavého. Mýtů je ale více, postupně se na ně zaměříme stejně jako na samotné nákupy obuvi online.

Maximální výběr zaručen

Určitě máte představu o tom, jak by měly vaše boty vypadat. Důležité pro vás bude zcela jistě ergonomické tvarování, barvy a v neposlední řadě také maximální komfort. Zatímco v kamenných prodejnách je výběr vcelku razantně omezen pouze tím, co je aktuálně na skladě, v eshopech je tomu jinak. Vybírat si lze z takřka nepřeberného množství nejrůznějších modelů vyznačujících se nejrůznějšími vlastnostmi. Spousta z bot je skladem, pokud tomu tak není, eshopy dokážou na poptávku reagovat velmi pružně a vyřídí ji zpravidla do několika dní. 

Levněji se slevovými kódy

S neskutečně pestrou nabídkou bot třeba ve shopu eObuv souvisí pochopitelně také zaměření konkrétní obuvi. Vybírat si tady lze jednoduchým způsobem právě podle účelu použití bot. Tradičně eObuv sleva pojímá všechny boty bez rozdílu účelu použití. Přesto se na tyto boty postupně podíváme podrobněji. Všechny můžete mít levněji. Zadejte a vyhledejte slevový kód eObuv na https://buykers.com/cz/slevove-kody/eobuv a získáte velkou slevu. Tento spolehlivý prodejce působí na trhu již více než 10 let. V Polsku vlastní síť kamenných prodejen. Vybrat si v sortimentu můžete nejen boty, ale i spousty doplňků.

Vycházkové boty

Právě ony jsou asi nejprodávanějším druhem obuvi. Jak u mužů, tak u žen se u nich klade důraz na jakousi přirozenou ležérnost designu a na pohodlí, jež musí poskytovat.

Trekové boty

Patří vyloženě do přírody na kratší i delší turistické výšlapy. Vyznačují se hlavně funkčními vlastnostmi. Jedná se především o maximálně pohodlnou podrážku schopnou tlumit nárazy. Těch je při turistice více než dost. Stejně tak musí být odolné vůči vodě. Optimální jsou varianty mající softshellový povrch.

Módní boty

Lodičky, baleríny, společenské boty. Toto byl jenom malý výčet toho, co bychom mohli řadit do této kategorie. Hlavní devízou módní obuvi je jednoznačně vzhled, který je mnohdy upřednostňován před pohodlím. Ostatně každá žena si zřejmě vzpomene na nepříjemné pocity po dlouhém tančení ve střevících.

Sportovní obuv

Zcela specifická kategorie, která je charakteristická zejména vytvořením maximálního možného komfortu při tradičních pohybech v rámci různých sportů. Boty musí být také přizpůsobeny přesně danému odvětví. Specifické jsou samozřejmě boty na tenis, kopačky, atletické tretry nebo mnohé jiné. Pochopitelně je lze sehnat také online, a to v rámci nejrůznějších značek.

Nebojte se experimentovat

Určitě nemějte strach z žádných netradičních tvarů a barevných variací bot. Vždyť mohou vypadat naprosto fantasticky. Stačí si jen vybrat, objednat a následně si můžete užívat chození v nich. Pokud se vám nebudou líbit, jednoduše je vrátíte do 14 dnů a dostanete peníze nazpět.

S cenou se díky kupónům eObuv dostanete dolů

Velkou výhodou nákupů na internetu v eshopu eObuv je především fakt, že se můžete dostat hodně dolů s celkovou cenou bot. Stačí k tomu pouze slevové kupóny eObuv, které se vkládají při nákupu. Sleva často činí i několik stovek korun.


Jak zjistit správnou výši nájmu? Ztrácet čas prohlížením inzerátů už nemusíte

20. ledna 2021 v 15:55

Stanovení optimální výše nájmu vyžaduje neustálé sledování aktuálního dění na trhu s bydlením. Ať už sháníte nového nájemníka, pronájem teprve promýšlíte nebo naopak hledáte nové bydlení v nájmu, současná situace na trhu s bydlením se stává značně nepřehlednou a...

Praha odpustí podnikatelům poplatky za předzahrádky až do konce března

17. ledna 2021 ve 22:30

Praha prodlouží podnikatelům možnost mít před svou provozovnu předzahrádky zdarma, a to až do konce března tohoto roku. Rozhodli o tom radní. Cílem je podpora podnikatelů v době koronavirové krize, za předzahrádky přitom nic provozovatelé restaurací neplatili již od dubna minulého roku, podobně...

Dozorčí rada Pražské plynárenské odvolala předsedu představenstva Janečka, společnost nově povede Pacovský

16. ledna 2021 v 11:34

Na zasedání 15. ledna 2021 dozorčí rada Pražské plynárenské odvolala Pavla Janečka z funkce předsedy představenstva a člena představenstva společnosti. Pavel Janeček ve společnosti působil od 7. 4. 2014. Na uvolněné místo v představenstvu Pražské plynárenské byl jmenován Martin...

Téměř 100 000 živnostníků loni přerušilo podnikání

12. ledna 2021 ve 13:07

Loni přerušilo podnikání 99 329 živnostníků, což je o 43 % víc než v roce 2019 a o 65 % víc než v roce 2018. Celkový trend, kterým OSVČ dočasně ukončovaly podnikatelské aktivity, nabral na tempu v druhé polovině roku. V meziročním srovnání bylo extrémní září a...

Recepty na koktejly s italským likérem Bombardino

9. ledna 2021 v 15:20

Italský likér Bombardino je novinkou z destilerie Saint Roch, jedná se o kombinací karibského rumu a vaječného likéru. Bombardino je novinkou rozšiřující portfolio českého distributora prémiových alkoholických i nealkoholických nápojů a vín Premier Wines & Spirits. 

Přednáška pro dospělé: Normální šílenství

8. ledna 2021 v 19:00

Představení nové knihy rozhovorů o duševním zdraví, léčbě a přístupu k lidem s psychickým onemocněním ve středu 13. ledna v 19 hodin.

innogy chce přispět ke zvyšování energetické účinnosti českého hospodářství

8. ledna 2021 v 08:25

Energetická skupina innogy uzavřela se státem dobrovolnou dohodu v oblasti energetické efektivity a zavádění energeticky úsporných opatření. Dohoda uzavřená mezi Ministerstvem průmyslu a obchodu (MPO) a společností innogy Česká republika počítá se zvyšováním energetické účinnosti u konečného...

V roce 2020 začalo podnikat nejméně lidí za poslední čtyři roky

8. ledna 2021 v 08:03

V roce 2020 začalo v České republice podnikat 60 459 fyzických osob podnikatelů, o 3343 méně než v předchozím roce a zároveň nejméně za poslední čtyři roky. V uplynulém roce zároveň ukončilo své podnikání 36 139 lidí, což je o 11,5 tisíce méně než před rokem a nejméně za posledních 10 let. Naopak...

Další články
Nahoru