dnes
Pátek - jasno
15°C
zítra
Sobota - jasno
17°C
pozítří
Neděle - jasno
18°C
Nákup obuvi online: Se slevovými kódy se vyplatí
Ilustrační foto: Shutterstock

Nákup obuvi online: Se slevovými kódy se vyplatí

Žádné boty nevydrží věčně. Především ty sportovní neskutečně trpí a jejich obměna v pravidelných intervalech je pro nás jakousi samozřejmostí. Chodit v roztrhaných a nefunkčních botách by bylo přinejmenším nespolečenské a také neférové vůči vlastnímu zdraví.

Nákup obuvi bývá tradičně realizován v nejrůznějších kamenných prodejnách. Lidé ještě stále příliš v tomto segmentu nevěří online nákupům, a to nejčastěji kvůli několika mýtům, jež jsou rozšířené. Tím tradičním je především strach z netrefené velikosti. Dospělým lidem přitom noha nijak neroste a výměnu lze realizovat fakticky okamžitě.

Zboží prostě zašlete zpátky jako kterýkoli jiný sortiment, jejž jste si kdy kupovali. Nic složitého a zdlouhavého. Mýtů je ale více, postupně se na ně zaměříme stejně jako na samotné nákupy obuvi online.

Maximální výběr zaručen

Určitě máte představu o tom, jak by měly vaše boty vypadat. Důležité pro vás bude zcela jistě ergonomické tvarování, barvy a v neposlední řadě také maximální komfort. Zatímco v kamenných prodejnách je výběr vcelku razantně omezen pouze tím, co je aktuálně na skladě, v eshopech je tomu jinak. Vybírat si lze z takřka nepřeberného množství nejrůznějších modelů vyznačujících se nejrůznějšími vlastnostmi. Spousta z bot je skladem, pokud tomu tak není, eshopy dokážou na poptávku reagovat velmi pružně a vyřídí ji zpravidla do několika dní. 

Levněji se slevovými kódy

S neskutečně pestrou nabídkou bot třeba ve shopu eObuv souvisí pochopitelně také zaměření konkrétní obuvi. Vybírat si tady lze jednoduchým způsobem právě podle účelu použití bot. Tradičně eObuv sleva pojímá všechny boty bez rozdílu účelu použití. Přesto se na tyto boty postupně podíváme podrobněji. Všechny můžete mít levněji. Zadejte a vyhledejte slevový kód eObuv na https://buykers.com/cz/slevove-kody/eobuv a získáte velkou slevu. Tento spolehlivý prodejce působí na trhu již více než 10 let. V Polsku vlastní síť kamenných prodejen. Vybrat si v sortimentu můžete nejen boty, ale i spousty doplňků.

Vycházkové boty

Právě ony jsou asi nejprodávanějším druhem obuvi. Jak u mužů, tak u žen se u nich klade důraz na jakousi přirozenou ležérnost designu a na pohodlí, jež musí poskytovat.

Trekové boty

Patří vyloženě do přírody na kratší i delší turistické výšlapy. Vyznačují se hlavně funkčními vlastnostmi. Jedná se především o maximálně pohodlnou podrážku schopnou tlumit nárazy. Těch je při turistice více než dost. Stejně tak musí být odolné vůči vodě. Optimální jsou varianty mající softshellový povrch.

Módní boty

Lodičky, baleríny, společenské boty. Toto byl jenom malý výčet toho, co bychom mohli řadit do této kategorie. Hlavní devízou módní obuvi je jednoznačně vzhled, který je mnohdy upřednostňován před pohodlím. Ostatně každá žena si zřejmě vzpomene na nepříjemné pocity po dlouhém tančení ve střevících.

Sportovní obuv

Zcela specifická kategorie, která je charakteristická zejména vytvořením maximálního možného komfortu při tradičních pohybech v rámci různých sportů. Boty musí být také přizpůsobeny přesně danému odvětví. Specifické jsou samozřejmě boty na tenis, kopačky, atletické tretry nebo mnohé jiné. Pochopitelně je lze sehnat také online, a to v rámci nejrůznějších značek.

Nebojte se experimentovat

Určitě nemějte strach z žádných netradičních tvarů a barevných variací bot. Vždyť mohou vypadat naprosto fantasticky. Stačí si jen vybrat, objednat a následně si můžete užívat chození v nich. Pokud se vám nebudou líbit, jednoduše je vrátíte do 14 dnů a dostanete peníze nazpět.

S cenou se díky kupónům eObuv dostanete dolů

Velkou výhodou nákupů na internetu v eshopu eObuv je především fakt, že se můžete dostat hodně dolů s celkovou cenou bot. Stačí k tomu pouze slevové kupóny eObuv, které se vkládají při nákupu. Sleva často činí i několik stovek korun.


Změny ve vedení innogy v ČR

Včera v 07:25

Martin Herrmann, šéf skupiny innogy v České republice, v úterý 17. září rezignoval na funkci CEO ve společnosti innogy Česká republika a CEO ve společnosti innogy Grid Holding. Po 17 letech působení pro společnosti RWE a innogy v České republice se tak nadále bude věnovat pouze práci...

Letos zřejmě zanikne rekordní množství firem

Včera v 07:00

Podnikání v České republice v prvním půlroce ukončilo 7908 kapitálových firem, což je o třetinu víc než ve stejném období loňského roku. Analýza poradenské společnosti Bisnode naznačuje, že by letos mohlo zaniknout rekordní množství firem. 

innogy bude i nadále pokračovat na českém trhu, potvrdila Evropská komise

17. září 2019 v 11:36

Tradiční a spolehlivý dodavatel energií innogy bude i nadále pokračovat na českém trhu. Toto dnes také potvrdila Evropská komise. Vyplývá to z podmínek, se kterými dnes schválila rozsáhlou výměnu aktiv mezi energetickými koncerny RWE a E.ON.

V srpnu vzniklo 2215 obchodních společností, nejméně od července 2018

17. září 2019 v 11:06

V sprnu letošního roku vzniklo v České republice 2215 obchodních společností a 1217 jich zaniklo. V ČR tak přibylo 998 společností, což je čtvrté nejmenší číslo od začátku roku 2010. V srpnu začalo zároveň podnikat 4920 fyzických osob a 2 tisíce své podnikání ukončily. Počet podnikatelů v ČR se...

Univerzální nástroj pro zviditelnění vaší firmy? Zkuste Roll up banner!

16. září 2019 v 10:15

Není žádným tajemstvím, že mezi nejefektivnější způsoby marketingové propagace patří ta nejjednodušší a nejuniverzálnější řešení. Tyto atributy bezezbytku splňuje Roll up banner. Ačkoliv mezi populární způsoby moderní propagace patří dnes především jako působiště internet, stále existuje mnoho...

Další články
Nahoru