Dnes Neděle - jasno 31°C
Zítra Pondělí - bourky 24°C
Neděle 21. 7. 2024
Svátek má Vítězslav
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Nákladní auto poškodilo opláštění OC Nový Smíchov
Nákladní auto zavadilo o opláštění budovy. Foto: HZS Praha

Nákladní auto poškodilo opláštění OC Nový Smíchov

Při výjezdu z garáže obchodního centra Nový Smíchov v Kartouzské ulici dnes dopoledne nákladní auto uvolnilo na opláštění stavby betonový blok. Na místě zasahovali pražští hasiči. Informoval o tom jejich mluvčí Martin Kavka.

K události došlo ve tři čtvrtě na deset hodin. Hasiči měli k dispozici vyprošťovací automobil, který však nakonec nevyužili. Po poradě s technikem a statikem totiž dospěli k závěru, že nedokážou několikatunový panel bezpečně sundat a musí to udělat stavební firma se speciální technikou.

Záležitost nyní řeší centrum. „Vážení zákazníci, omlouváme se vám za částečné nepohodlí. Vjezd a výjezd do našeho centra z ulice Kartouzská je dočasně uzavřen. Pokud cestujete vozem, použijte jiný vjezd,“ uvedlo na sociálních sítích.

Hasiči před svým odjezdem místo zajistili tak, aby nehrozilo bezprostřední nebezpečí. Kvůli zásahu hasičů byl u centra v Kartouzské ulici dočasně uzavřen jeden jízdní pruh.


Autor: Cen

O příspěvek na doučování byl zájem, požádalo o něj přes 300 dětí

Včera v 07:38

Radnice Prahy 6 na jaře rozhodla o pomoci rodičům deváťáků s přípravou na přijímací zkoušky na střední školy a nabídla jim příspěvek dva tisíce korun na přípravné kurzy, zkoušky nanečisto, přípravu na talentovky a podobně. Městská část na tento program vyčlenila ve svém rozpočtu jeden...

Další články
Nahoru