dnes
Středa - zatazeno
18°C
zítra
Čtvrtek - skorojasno
22°C
pozítří
Pátek - skorojasno
19°C
Volby 2018

Nahraďme klasické kontejnery solárními, vyzývá kandidát na starostu Prahy 4 Jaroslav Míth

Radní prahy 4 pro oblast školství a mládeže Jaroslav Míth, který vede kandidátku ODS ve čtvrté městské části do nadcházejících komunálních voleb, se vyjádřil k problematice odpadů.
jaroslav-mith

Ing. Jaroslav Míth

„Třídění odpadu je chvályhodná věc a já sám taky třídím. Jak ale řešit to, že v okolí kontejnerů na tříděný odpad občas rostou hory nepořádku, protože odpad nebyl včas odvezen? Budovat nákladné podzemní kontejnery v potřebném množství je nad naše možnosti a v Praze je to kvůli hustotě podzemních sítí mnohdy i nemožné. Vyměnit stávající kontejnery za solární, které odpad slisují a samy avizují naplněnost a přivolávají si vůz, už ale reálné je,“ uvedl kandidát ODS na starostu Prahy 4 Jaroslav Míth na svém facebookovém profilu.


Diskuse: Kulturní a společenské centrum Nákladové nádraží Žižkov

18. září 2018 ve 21:08

Nákladové nádraží Žižkov jako kulturní a společenské centrum. V Galerii Mánes na Masarykově nábřeží se 20. září od 18 hodin setkají hosté z řad politiků: radní HMP pro kulturu Jan Wolf (KDU-ČSL, Spojené síly pro Prahu), starosta Prahy 3 Alexander Bellu (ODS / Koalice pro Prahu 3) , místostarosta...

Další články
Nahoru