dnes
Pondělí - obcasny-dest
4°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - polojasno
3°C
Advent v Praze

Nádraží Bubeneč žije. Vstup zdarma

Co s nádražím, kde vlaky už nestaví? Co s místem, které je prázdné a nevyužívané? Může kultura opět vrátit život do opuštěného prostoru? Studenti Arts Managementu si myslí, že ano a 5. prosince znovu obnoví genius loci dnes již nepoužívaného nádraží Bubeneč.

Po vzoru Stanica Žilina – Záriečie ukáží mladým lidem, že zábavu lze najít i na místech, kde by to nečekali.

Zpříjemněte si sobotní odpoledne možností zúčastnit se zajímavého workshopu Zdrojovna, na kterém si můžete vyrobit originální vánoční dárky, nebo si přijďte vyzkoušet interaktivní instalaci Proteus, jejíž autoři působili i na Signal festivalu.

Pokud to není váš šálek kávy, můžete si vypít ten svůj od kavárny s tematickým názvem Čekárna při poslechu krátkých přednášek se speciálními hosty a celé to zakončit poslechem akustického koncertu. To vše v sobotu 5. prosince od 15 hodin v jedinečném a netradičním prostředí nádraží Bubeneč.

Vstupné je zdarma.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru