dnes
Středa - obcasny-dest
4°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pátek - snih-dest
4°C
Pražská doprava

Nadměrný náklad mířící do Lovosic pojede v noci přes Prahu

V noci ze středy 8. dubna na čtvrtek 9. dubna bude přes část území Prahy přepravován nadměrný náklad z Plzně do Lovosic. Předpokládaný čas průjezdu soupravy je mezi 00.30 a 01.50 hodin. Náklad bude mít větší rozměry a obtížnou manipulaci na komunikacích na Černém Mostě.  

Přeprava územím Hl. m. Prahy bude vedena po trase:

D5, hranice Prahy – Pražský okruh (západní), hranice Prahy – …(mimo území hl.m.Prahy, Pražský okruh, R1 – křiž.D1 – D1 směr Praha)… – D1, hranice Prahy, Brněnská – Spořilovská – Jižní spojka – Švehlova – Průmyslová – Štěrboholská spojka – Pražský okruh, východní (bez vjezdu na most nad ul. Chlumecká/Náchodská!!) – sjezdem couváním protisměrem nájezdovou rampou na ul. Náchodská/Chlumecká, přejezd do protisměru a protisměrem sjezdovou rampou zpět na Pražský okruh (opět bez vjezdu na most nad ul. Chlumecká/Náchodská!!) – Pražský okruh (západní) – Novopacká – Kbelská – Cínovecká, hranice Prahy, D8

Jedná se o jízdní soupravu přepravující generátor o těchto parametrech:

d x š x v:         32,50 (s postrkem 42,50) x 3,85×4,40 metrů    

hmotnost:     216,8 tun (s postrkem 246,8 tun)

Souprava bude řádně označena obrysovými a výstražnými světly, bude mít vlastní doprovodná vozidla se zapnutými výstražnými světly a současně bude mít i doprovod a asistenci dopravní policie po celé trase.


Další články
Nahoru