Dnes Pátek - polojasno 29°C
Zítra Sobota - oblacno 28°C
Pátek 19. 7. 2024
Svátek má Čeněk
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Nadělte ptáčkům na léto keramické pítko
Keramické pítko pro ptáčky z dílny Marie Galetové. Foto: NF Veolia

Nadělte ptáčkům na léto keramické pítko

Keramické pítko pro ptáčky s obtisknutými motivy květin a bylin pochází z dílny Marie Galetové. Pítko je možné zavěsit pomocí přiloženého kovového řetízku třeba na strom. Stane se půvabnou dekorací vaší zahrádky a ptákům poslouží v horkých letních dnech k příjemnému osvěžení.

Nadační fond Veolia autorku podpořil z programu STARTér, Věř si a podnikej! Každé pítko je originál a může se lišit kompozicí obtisknutých rostlin. Průměr pítka je cca 23 cm, k pítku je přiložený řetízek či provázek s korálky na zavěšení.   
 
Cena pítka pro ptáčky je 600 korun. Jeho zakoupením přispějete 181 korun do veřejné sbírky NF Veolia k projektu Vraťme vodu přírodě. Stejnou částku pošle i nadační fond a výtěžek daruje Českému svazu ochránců přírody na vykupování a obnovu mokřadů v ČR, celkem tedy půjde za tento produkt do sbírky 362 korun.

Pítko si můžete objednat zde.


Autor: Hla

40. ročník světového finále Schwarzkopf Elite Model Look hostila Praha

23. června 2024 v 11:43

Pražská O2 arena se v sobotu 15. června 2024 stala centrem modelingového světa. Hostila totiž světové finále 40. ročníku nejprestižnější modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look, které proběhlo v české metropoli již potřetí. Odborná porota vyhlásila vítěze Micklate Décio Macobola...

Možnosti sociálních služeb i rady odborníků nabídl Den zdraví a Veletrh sociálních služeb

20. června 2024 v 07:52

Ve středu 19. června proběhl v Praze 13 na Slunečním náměstí již 9. ročník Dne zdraví a zároveň také Veletrh sociálních služeb. Na travnaté ploše před radnicí byly k dispozici desítky stánků, které návštěvníkům nabídly pestré informace ze světa zdraví, prevence a sociálních...

Dny prevence v DBK se zaměřily na prevenci rakoviny prostaty

16. června 2024 ve 20:54

Ve středu a ve čtvrtek odpoledne se v OC DBK Budějovická konaly Dny prevence, které byly zaměřeny na prevenci rakoviny prostaty.

Dovolená podle gusta NobodyListena? Miluju bordel a smrad, říká s humorem

15. června 2024 v 11:49

DJ NobodyListen alias Jakub Strach má napilno. Známý muzikant a svého času také model se nedávno zapojil do projektu s názvem glo Dialog, který osobně v rámci doprovodné hudební show představil na pražské smíchovské náplavce. Čeká ho prací nabité léto, ale čas najde i na odpočinek. Možná budete...

Praha 13 zve na Den zdraví na Slunečním náměstí

14. června 2024 v 07:07

Praha 13 zve na jednodenní festival zdraví a zdravého životního stylu – Den zdraví, který nabídne bohatý program partnerů akce, informace ze světa zdraví a prevence proti nemocem. Děti si mohou zasoutěžit o zajímavé ceny.

Další články
Nahoru