Dnes Pátek - zatazeno 12°C
Zítra Sobota - oblacno 8°C
Pátek 24. 3. 2023
Svátek má Gabriel
Zpravodajství
Novinky z hlavního města
Nadělte ptáčkům na léto keramické pítko
Keramické pítko pro ptáčky z dílny Marie Galetové. Foto: NF Veolia

Nadělte ptáčkům na léto keramické pítko

Keramické pítko pro ptáčky s obtisknutými motivy květin a bylin pochází z dílny Marie Galetové. Pítko je možné zavěsit pomocí přiloženého kovového řetízku třeba na strom. Stane se půvabnou dekorací vaší zahrádky a ptákům poslouží v horkých letních dnech k příjemnému osvěžení.

Nadační fond Veolia autorku podpořil z programu STARTér, Věř si a podnikej! Každé pítko je originál a může se lišit kompozicí obtisknutých rostlin. Průměr pítka je cca 23 cm, k pítku je přiložený řetízek či provázek s korálky na zavěšení.   
 
Cena pítka pro ptáčky je 600 korun. Jeho zakoupením přispějete 181 korun do veřejné sbírky NF Veolia k projektu Vraťme vodu přírodě. Stejnou částku pošle i nadační fond a výtěžek daruje Českému svazu ochránců přírody na vykupování a obnovu mokřadů v ČR, celkem tedy půjde za tento produkt do sbírky 362 korun.

Pítko si můžete objednat zde.


Autor: Hla

Tip: Astrovíkend v Příbrami

21. března 2023 ve 20:03

V Estrádním sále Divadla A. Dvořáka v Příbrami se koná již tuto sobotu 25. března Astrovíkend. Od 10 hodin jsou pro zájemce připraveny přednášky, meditace, workshopy nebo prodej hand made výrobků.

Praha 14 pomáhá s prevencí

21. března 2023 v 19:07

Praha 14 se každoročně připojuje k preventivním aktivitám v oblasti prevence nádorových onemocnění. Pravidelně vyhlašuje program, jehož cílem je podpořit prevenci nádorového onemocnění prsu prostřednictvím finančního příspěvku určeného na kvalifikované...

Adapterra Awards hledá v Praze projekty zaměřené proti suchu, přehřívání nebo záplavám

19. března 2023 v 07:26

Až do 31. března je stále možné nominovat administrativní budovy, domy, veřejná prostranství, parky, úpravy řek či území v krajině do 5. ročníku celostátní soutěže Adapterra Awards, kterou pořádá Nadace Partnerství ve spolupráci s Integra Consulting. Jednat se má o již realizované projekty...

Den pro zdraví v Praze 6

17. března 2023 ve 20:13

Ve středu 22. března se od 9:30 hodin koná na hřišti Aritmy v Praze 6 – Vokovicích Den pro zdraví.

Další články
Nahoru