dnes
Neděle - zatazeno
6°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
5°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
11°C
Nadávky, pěsti, kopance: Surovec zmlátil dvě maminky s kočárky. Prý umí jen rodit děti
Surovec napadl obě maminky ranami pěstí. Ilustrační foto: freeimages

Nadávky, pěsti, kopance: Surovec zmlátil dvě maminky s kočárky. Prý umí jen rodit děti

Kobyliští policisté se už měsíc zabývají případem agresivního a bezdůvodného fyzického napadení dvou maminek s kočárky. Pachatele zbabělého útoku se stále nepodařilo dopadnout, a proto se policie nyní obrátila na veřejnost s žádostí o pomoc při pátrání.  

Aktualizace 7. července

Pátrání po svědcích brutálního napadení dvou žen s kočárky již není aktuální. Díky zveřejnění případu se policistům přihlásil cyklista a další svědek incidentu. Policisté nyní na případu pracují.

Během procházky v Ďáblickém háji 2. června přiběhl k maminkám neznámý muž a začal jim nevybíravým způsobem nadávat, že jediné, co umí, je rodit děti. Když se jedna z žen ohradila, aby je nechal být, rozběhl se a srazil ji k zemi.

Poté ji surově udeřil několika ranami pěstí do obličeje a také kopanci do celého těla. V té chvíli se jí ale zastala kamarádka a agresor svou pozornost zaměřil na ni. I tuto ženu napadl několika ranami pěstí do obličeje. Následně z místa začal odcházet.

Celého zbabělého útoku si všimnul projíždějící cyklista, který se obou žen zastal. Útočník ho shodil z kola a začal do něj kopat. Poté agresor z místa utekl.

„Policistům se provedeným šetřením podařilo vypátrat muže, kterého nyní z tohoto činu podezřívají. Pro úplné objasnění věci by ale potřebovali také výpověď uvedeného cyklisty, který se obou žen zastal a může tak výrazně pomoci k usvědčení agresora,“ uvedla mluvčí pražské policie Iveta Martínková.

Policistům ale pátrání po tomto svědkovi, potažmo účastníkovi, ztěžuje skutečnost, že si obě ženy vzhledem k vyvstalému šoku pamatují pouze to, že se jedná o staršího muže na kole.

Celou událost policisté prošetřují pro podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví. V případě odsouzení hrozí za tento delikt až dva roky vězení.

„Touto cestou prosíme zúčastněného cyklistu, nebo i jiné svědky, kteří by přispěli k objasnění incidentu v Ďáblickém háji, aby se policistům ozvali na bezplatnou tísňovou linku 158, nebo se dostavili přímo na policejní služebnu místního oddělení v Kobylisích,“ dodala Martínková.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Další články
Nahoru