dnes
Pondělí - zatazeno
5°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - polojasno
3°C
Nadával hostům v baru, dal si dvacet v autě a nakonec odjel opilý domů
Zadržení opilého řidiče. Foto: Policie ČR

Nadával hostům v baru, dal si dvacet v autě a nakonec odjel opilý domů

Muž slovně napadá hosty a je silně pod vlivem alkoholu, slyšeli včera odpoledne operátoři na tísňové policejní lince. Policisté z pohotovostní motorizované jednotky proto vyrazili do baru Rajmonově ulici poblíž stanice metra Ládví.

Když přijeli na místo, v baru byl klid a agresivního hosta už nenašli. Nicméně před provozovnou stálo zaparkované vozidlo Škoda Fabia a uvnitř podezřelý muž spal.

„Policisté ho upozornili ho na to, že pod vlivem alkoholu nesmí řídit a doporučili mu taxislužbu nebo využít prostředky městské hromadné dopravy,“ uvedla mluvčí pražské policie Jana Rösslerová.

Když policisté odjížděli z místa, operátorům kamerového systému situaci popsali a poprosili je, aby je okamžitě přivolali v případě, pokud by opilý řidič chtěl z místa odjet. Netrvalo ani pět minut, řidič se rozjel a odjel domů.

Policisté ho začali pronásledovat, snažil se jim snažil uprchnout. Na Střelničné ulici ho však zastavili a zadrželi.

Čtyřiadvacetiletý muž pak během orientační dechové zkoušky nadýchal více jak dvě promile alkoholu v dechu a putoval na kobyliské oddělení, kde si po vystřízlivění vyslechnul podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Hrozí mu roční pobyt za mřížemi, peněžitý trest nebo zákaz řízení.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru