dnes
Čtvrtek - jasno
30°C
zítra
Pátek - jasno
31°C
pozítří
Sobota - zatazeno
27°C
Nadační fond Veolia pomáhá v Africe s vodou. Šek pro Člověka v tísni je připraven

Nadační fond Veolia pomáhá v Africe s vodou. Šek pro Člověka v tísni je připraven

Již sedm let pomáhá Nadační fond Veolia ve spolupráci s organizací Člověk v tísni obnovovat a budovat nové vodní zdroje na velmi chudém etiopském venkově, aby vesničané měli blíž k nezávadné pitné vodě.

Kromě tradiční limitované edice křišťálových karaf letos prodával prostřednictvím nadačního e-shopu a v prodejních místech partnerů také limitovanou sérii kávových šálků s podšálky, obojí s motivem geparda ve skoku, a originální etiopskou kávu Sidamo ve 250 g balení.

Příští týden se uskuteční tradiční předání šeku Člověku v tísni, kterého se zúčastní ředitel Veolie pro střední a východní Evropu Philippe Guitard, Šimon Pánek a další zástupci organizace Člověk v tísni.

Loni proběhl již 7. ročník projektu Voda pro Afriku a na konto Člověka v tísni se odeslalo 770 000 korun. Jak peníze v Africe pomohou se podívejte na videu.


DogFest 2018 zve na soutěže, představení i program pro děti

Dnes v 07:52

Festival pro milovníky psů, psy a pejskaře DogFest zaplní Prahu 9 – Střížkov. Těšte se na psí soutěže, agility i pomoc útulkům v sobotu 1. září hned vedle metra Střížkov. Celý den bude plný zábavy a psí tématiky. Návštěvníci se mohou těšit na překážkové dráhy, agility, soutěže, psí představení...

Praha plánuje efektivní a ekologické zásobování provozoven v Pražské památkové rezervaci

Včera v 15:20

Ulevit přeplněnému centru a zlepšit stav ovzduší chce Magistrát hl. m. Prahy pomocí v Česku ojedinělého inovativního projektu sdíleného konsolidačního centra, ze kterého by bylo zboží do provozoven efektivně distribuováno elektromobily. Pilotní projekt počítá se zapojením minimálně...

Psí den na náměstí Míru: Sporty, soutěže, nabídka pejsků

Včera v 08:44

Na středu 5. září připravila radnice druhé městské části Psí den. Na náměstí Míru se od 16 do 19 hodin pobavíte, setkáte se zajímavými hosty a dozvíte se spoustu užitečných informací.

Šest tlapek. Psí den s Prahou 6

Včera v 07:56

Na akci konané pod záštitou starosty šesté městské části Ondřeje Koláře se můžete těšit na ukázky výcviku, agility, veterináře nebo psí módní přehlídku.

První zářijový víkend Kampa opět ožije tradičními hrnčířskými trhy

13. srpna 2018 ve 14:05

Ve dnech 1. – 2. září od 10 do 19 hodin zaplní Kampu stánky s keramikou renomovaných řemeslníků, nebude chybět oblíbená kavárna s hudebním doprovodem, letos pod názvem Cyklo Handy kavárna. Catering tradičně zajišťuje sociální podnik Café Therapy s vyhlášenými domácími dobrotami. Doprovodný program...

Další články
Nahoru