dnes
Pondělí - jasno
10°C
zítra
Úterý - zatazeno
8°C
pozítří
Středa - zatazeno
10°C
Nadační fond Veolia pomáhá v Africe s vodou. Šek pro Člověka v tísni je připraven

Nadační fond Veolia pomáhá v Africe s vodou. Šek pro Člověka v tísni je připraven

Již sedm let pomáhá Nadační fond Veolia ve spolupráci s organizací Člověk v tísni obnovovat a budovat nové vodní zdroje na velmi chudém etiopském venkově, aby vesničané měli blíž k nezávadné pitné vodě.

Kromě tradiční limitované edice křišťálových karaf letos prodával prostřednictvím nadačního e-shopu a v prodejních místech partnerů také limitovanou sérii kávových šálků s podšálky, obojí s motivem geparda ve skoku, a originální etiopskou kávu Sidamo ve 250 g balení.

Příští týden se uskuteční tradiční předání šeku Člověku v tísni, kterého se zúčastní ředitel Veolie pro střední a východní Evropu Philippe Guitard, Šimon Pánek a další zástupci organizace Člověk v tísni.

Loni proběhl již 7. ročník projektu Voda pro Afriku a na konto Člověka v tísni se odeslalo 770 000 korun. Jak peníze v Africe pomohou se podívejte na videu.


Praha 5 zveřejnila 10 důvodů, proč jít na její reprezentační ples

Včera v 17:29

2. Reprezentační ples Prahy 5 se bude v pátek 12. dubna konat v Národním domě na Smíchově. Polovina výtěžku z prodeje vstupenek bude věnována humanitární neziskové organizaci „Lékaři bez hranic“.

Praha 4 otevřela azylový dům pro sociálně znevýhodněné rodiny s dětmi

21. března 2019 ve 12:37

Azylový dům byl dnes otevřen v Horáčkově ulici v Praze 4. Bude sloužit k ubytování sociálně znevýhodněných rodin s dětmi, včetně rodin s jedním rodičem – samoživitelkou nebo samoživitelem, které nemají trvalé bydlení a jsou v sociální nouzi, a navíc nabízí šest sociálních bytů. Azylový dům...

Další články
Nahoru