dnes
Úterý - zatazeno
5°C
zítra
Středa - zatazeno
3°C
pozítří
Čtvrtek - snih-dest
2°C
Nadační fond Veolia pomáhá v Africe s vodou. Šek pro Člověka v tísni je připraven

Nadační fond Veolia pomáhá v Africe s vodou. Šek pro Člověka v tísni je připraven

Již sedm let pomáhá Nadační fond Veolia ve spolupráci s organizací Člověk v tísni obnovovat a budovat nové vodní zdroje na velmi chudém etiopském venkově, aby vesničané měli blíž k nezávadné pitné vodě.

Kromě tradiční limitované edice křišťálových karaf letos prodával prostřednictvím nadačního e-shopu a v prodejních místech partnerů také limitovanou sérii kávových šálků s podšálky, obojí s motivem geparda ve skoku, a originální etiopskou kávu Sidamo ve 250 g balení.

Příští týden se uskuteční tradiční předání šeku Člověku v tísni, kterého se zúčastní ředitel Veolie pro střední a východní Evropu Philippe Guitard, Šimon Pánek a další zástupci organizace Člověk v tísni.

Loni proběhl již 7. ročník projektu Voda pro Afriku a na konto Člověka v tísni se odeslalo 770 000 korun. Jak peníze v Africe pomohou se podívejte na videu.


Z ulic začínajá mizet neoprávněná reklama

15. prosince 2018 v 10:26

Odbor hospodaření s majetkem magistrátu dosáhl úspěchu v letitém soudním sporu s reklamní společností euroAWK a její sesterskou společností ORIS. Na základě platných exekučních příkazů vydaných v listopadu tohoto roku již započaly práce na odstranění neoprávněných reklamních zařízení těchto...

Další články
Nahoru