dnes
Čtvrtek - jasno
1°C
zítra
Pátek - jasno
1°C
pozítří
Sobota - skorojasno
0°C

Nad plánem pro Ladronku se veřejnost sejde zítra

Praha 6 chce volnočasový areál Ladronka rozvíjet v souladu s aktuálními potřebami. Ke stanovení hlavních směrů rozvoje by měl sloužit strategický plán pro Ladronku.

Tvorbu plánu řídí pracovní skupina složená z klíčových hráčů včetně zástupců místních spolků.

Veřejné setkání k Plánu pro Ladronku se koná zítra od 18 hodin v jídelně ZŠ Pod Marjánkou.


Přednáška: Duchovní tradice v době první republiky

Včera ve 21:58

Církev československá husitská zve přednášku Doc. Jaroslava Šebka, Ph.D. na téma „uchovní tradice v době první republiky v budově Ústřední rady CČSH v Praze 6, Wuchterlově ul. 5, ve čtvrtek 22. února od 18 hodin.

Lidem bez domova v Praze 5 pomůže mobilní sociální jednotka

Včera ve 21:12

Jednou z klíčových součástí zajišťování bezpečnosti v ulicích Prahy 5 a poskytování sociální pomoci je přímé setkávání se s lidmi bez domova. Právě dlouhodobý styk a udržení kontaktu vedou ke zvýšení zájmu o sociální poradenství a nízkoprahové služby v podobě potravinové pomoci, hygienických...

Střížkovský Masopust 2018

Včera v 15:26

Spolek za veselejší Střížkov zve na sraz mimozemšťanů v parku Václavka v sobotu 24. února ve 13 hodin.

Na Slavnostní koncert roku Psa přijde i Žlutý pes

Včera v 10:42

Slavnostním koncertem roku Psa, který se koná v pátek 23. února v pražském Paláci Akropolis, uzavře interkulturní festival svůj 11. ročník. 

Praha a příroda: Vycházka do suchého poldru Čihadla

Včera v 10:33

Po stopách známé i neznámé přírody Prahy v doprovodu přírodovědců Spolku Darwin se vydejte v sobotu 24. února.

Děti v neděli roztančí Stardancík

Včera v 09:00

Dětský bál Stardancík ve Velkém sále Paláce Žofín. Odpoledne v neděli 25. února bude plné hudby a tance pro slavnostně oblečené malé i velké tanečníky. Vstup je zdarma a začíná se v 15 hodin.

Zítra vám Mia Mirrelli prozradí, jak probíhá profesionální focení

Včera v 08:53

Fotografka Mia Mirrelli zachycuje ty nejzajímavější okamžiky svatebního nebo párového focení, módy nebo známých osobností. Jak takové focení probíhá, se mohou dámy z Prahy 1 dozvědět na Čaji o sedmé.

Praha 13: Stodůlecký veteránský volejbalový turnaj

Včera v 08:28

Volejbalový oddíl Sokola Stodůlky pořádá v sobotu 24. února od 9:20 hodin již 7. ročník Stodůleckého veteránského volejbalového turnaje smíšených družstev 4+2.

Bruslení na Praze 5 až do března

Včera v 08:25

Povětrnostní podmínky pro venkovní bruslení jsou příznivé, zájem veřejnosti obrovský. Plocha zůstává k dispozici veřejnosti až do neděle 11. března.

Řemesla živě. Vyzkoušejte na festivalu řemeslných workshopů

Včera v 07:55

Novoměstská radnice v Praze 2 společně s odbornými středními školami, učilišti, řemeslníky a řemeslnými spolky zaplní historické prostory více jak 20 řemeslnými workshopy. Festival řemesel je určen všem, kdo mají zájem o řemeslné obory a rádi si prakticky vybraná řemesla...

Dají se v Praze najít mokřady a močály?

Včera v 07:26

Jaký je rozdíl mezi mokřadem, močálem a rybníkem, co hospodaření na těchto plochách obnáší nebo jak je těžké zakládat nové. To a mnohem více v dalším z cyklu přednášek Praha & Příroda zítra, 22. února v 19. hodin.

Další krátké zprávy
Nahoru