Dnes Neděle - zatazeno 13°C
Zítra Pondělí - polojasno 15°C
Neděle 17. 10. 2021
Svátek má Hedvika
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Ze sociálních sítí

Nacher zveřejnil další video, hovoří o exekucích, insolvencích i ochraně spotřebitele

Pražský zastupitel a poslanec Patrik Nacher vede kandidátku ANO v metropoli pro říjnové volby do Poslanecké sněmovny. V rámci kampaně se rozhodl natáčet a na YouTube publikovat krátká videa, ve kterých popisuje, co se v uplynulých letech i jeho přičiněním podařilo prosadit v Parlamentu a co by rád, pokud bude zvolen, prosadil.

Zatím publikoval tři videa. V prvním hovořil o zákonech, které se podařilo v uplynulém volebním období schválit v Poslanecké sněmovně a týkají se Prahy. „Schválili jsme zákon definující pravidla pro taxislužbu, dále zákon, který chrání průvodce a posvítil si na takzvané deštníkáře. A také zákon, který řeší problematické směnárny. Díky aktivitě z Prahy je možné také jednodušeji odstraňovat vraky z ulic,“ uvedl Nacher. Na první Nacherovo video se můžete podívat zde.

V druhém videu sděluje, co se podařilo v oblasti exekucí, insolvenci a ochrany spotřebitele.


Autor: TZ, red

Nacher zveřejnil další video, hovoří o exekucích, insolvencích i ochraně spotřebitele

23. září 2021 v 09:52

Pražský zastupitel a poslanec Patrik Nacher vede kandidátku ANO v metropoli pro říjnové volby do Poslanecké sněmovny. V rámci kampaně se rozhodl natáčet a na YouTube publikovat krátká videa, ve kterých popisuje, co se v uplynulých letech i jeho přičiněním podařilo prosadit v Parlamentu a co by...

Vedení Prahy 5 vyjádřilo podporu Praze 9, která se domáhá zrušení ministerských opatření

27. dubna 2021 ve 22:36

Radní Prahy 5 včera na návrh starostky Renáty Zajíčkové (ODS) deklarovali podporu Praze 9. Ta se u Nejvyššího správního soudu domáhá zrušení ministerských opatření, která stále drží velkou část dětí mimo školy.  

Kalousek: Panický úprk před únikem informace o vlastní odpovědnosti

18. dubna 2021 v 19:55

Co by se stalo, kdyby česká opatření proti Ruské federaci byla oznámena v pondělí a tentýž den proběhlo jednání s bezpečnostními výbory obou komor, společná tiskovka a zveřejnění zprávy BIS? Nic. Tak by vypadal koordinovaný postup státu, jehož představitelé mají čisté svědomí. Takhle se zdá, že...

Další články
Nahoru