Dnes Středa - zatazeno 10°C
Zítra Čtvrtek - prehanky-dest 11°C
Středa 24. 4. 2024
Svátek má Jiří
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Nacher se stal členem ANO, schválilo to předsednictvo hnutí
Pražský zastupitel a poslanec Patrik Nacher (ANO). Foto: JP

Nacher se stal členem ANO, schválilo to předsednictvo hnutí

Poslanec a předseda pražských zastupitelů ANO Patrik Nacher se stal členem hnutí ANO, a to zhruba po deseti letech, kdy za něj pravidelně kandiduje do Sněmovny a na pražský magistrát. Nacherův vstup do ANO dnes schválilo celostátní předsednictvo hnutí, sdělil ČTK mluvčí Martin Vodička.

„S tou značkou jsem nedílně spojen, takže to uzrálo a přišlo mi to jako logický krok. V mém přístupu a tématech, kterým se věnuji, se nezmění vůbec nic. A těch deset let je jen symbolických," řekl ČTK Nacher minulý týden, kdy jeho vstup do hnutí schválilo předsednictvo pražského ANO.

 Nacher je politik, ekonom a finanční poradce. Jako podnikatel se stal v minulosti známým mj. jako provozovatel serveru Bankovní poplatky.com, organizátor petice proti poplatkové politice bank a ankety o nejabsurdnější bankovní poplatek. V minulosti se pohyboval v politice, když byl mj. mluvčím Unie svobody-DEU a mediálním poradcem.

Poslancem je Nacher od roku 2017. Aktuálně je též místopředsedou poslaneckého klubu ANO. V dolní parlamentní komoře zastává pozice místopředsedy hospodářského výboru, je též členem výboru rozpočtového.

 


Autor: ČTK

Primátor Svoboda zavítal v rámci návštěv v městských částech také do Řep

29. března 2024 v 19:57

Jednání o hotových, rozestavěných, ale i plánovaných projektech tvořilo hlavní část programu primátora Prahy Bohuslava Svobody (ODS) během jeho návštěvy Prahy 17, kterou tvoří městská čtvrť Řepy. Setkání s představiteli místní radnice se uskutečnilo ve středu...

Zastupitelé Prahy 1 odvolali Čižinského z funkce předsedy Kontrolního výboru

13. března 2024 v 09:17

Pavla Čižinského (Praha 1 Sobě) z funkce předsedy Kontrolního výboru odvolalo na svém zasedání v úterý 12. března Zastupitelstvo Prahy 1. Návrh na odvolání podpořila většina 14 z celkem 27 zastupitelů. Důvodem jsou pochybení Čižinského v tzv. kauze Donlič. V tiskové zprávě o tom informovala mluvčí...

Další články
Nahoru