dnes
Sobota - zatazeno
-2°C
zítra
Neděle - zatazeno
-3°C
pozítří
Pondělí - zatazeno
1°C
Nabídka studia MBA je čím dál širší
ZpravodajstvíKomerční sdělení
Drtivé většině absolventů programů se podaří získat lepší finanční ohodnocení nebo rovnou dostat zajímavější práci. Foto: Ústav práva a právní vědy

Nabídka studia MBA je čím dál širší

Kdo se chce v dnešní době vzdělávat, má tisíce možností. Internet je plný materiálů a online kurzů, pořídit se dá spousta knížek (umíte-li anglicky, není problém objednat si i zahraniční publikace) a přibývá také programů postgraduálního studia. Ty jsou zaměřené speciálně na pracující lidi, takže nedostatek času je jen výmluvou.

V poslední době je populární zejména studium MBA (Master of Business Administration), které u nás nabízí mnoho institucí. Lidé si tento program oblíbili, protože je obvykle studován distančně formou e-learningu. Navíc vyhovuje širokému spektru zájemců, jelikož je nabízen v různých modifikacích se zaměřením na soft skills, právo, zdravotnictví apod.

Pokud patříte mezi lidi, kteří neradi dochází do školy o víkendech, nebo jen prostě nemáte čas, je pro vás ideální volbou program MBA General Management, který nabízí za velice lukrativní cenu 80.000,– Kč bez DPH Ústav práva a právní vědy. Důvodem této bezkonkurenční ceny je, že na rozdíl od ostatních programů, které instituce nabízí, se zde nenavštěvuje škola, a studuje se pouze formou samostudia a psaním postupových prací, tzv. „by publication“.

Existují i jiné programy, než jen MBA

Kdo se o profesní programy MBA začne zajímat, zjistí, že jsou nabízeny i programy BBA (Bachelor of Business Administration), což je nižší stupeň a  DBA (Doctor of Business Administration), to je naopak nejvyšší forma tohoto typu vzdělání.

Některé vzdělávací instituce pak nabízí ještě postgraduální studium programů LL.B., LL.M. a LL.D. (Bachelor of Laws, Master of Law a Doctor of Law). Ty jsou, jak již plyne z anglického názvu, zaměřeny zejména na právo.

nabidka-studia-mba-2-nahled

Ale tím možnosti stále nekončí. Například Ústav práva a právní vědy má ještě širší nabídku programů, jejichž průběh trvá 3 semestry (12 – 14 měsíců) a dají se studovat česky, slovensky i anglicky.

Nabízí program MPA (Master of Public Administration) a ten je určen zejména pracovníkům veřejné správy. Dalším specifickým programem je program MSc. (Master of Science). Ten je určen především absolventům bakalářského či magisterského stupně vysokoškolského vzdělání bez větší manažerské praxe, jejichž cílem je prohloubení praktických znalosti v oblasti jejich oboru, kterou si mohou díky širokému výběru předmětů sami přesně řídit.

Studium může kompletně změnit vaši kariéru

Všechny výše uvedené manažerské profesní programy mají jedno společné. Více než na teoretické znalosti jsou zaměřené na praktické dovednosti. Místo známkováni testů a prací studenti na společných seminářích (tematických setkáních) řeší s lektory výhradně pracovní problémy a možné řešení jejich nedostatků. Lektoři se tak stávají spíš jejich partnery a kolegy. Velkou výhodou je přátelská atmosféra panující jak mezi lektory, tak studenty navzájem.

nabidka-studia-mba-3-nahled

Nezřídka se stává, že někdo během studia narazí na člověka, s nímž dále spolupracuje. Drtivé většině absolventů těchto programů se podaří získat lepší finanční ohodnocení nebo rovnou dostat zajímavější práci. Stávají se z nich vrcholoví manažeři v malých, středních, ale i nadnárodních firmách. Absolventi programu na Ústavu práva a právní vědy odchází například ke společnostem ČSOB, Oracle, Česká spořitelna, ČEZ apod.

nabidka-studia-mba-4-nahled

 

Den otevřených dveří na Ústavu práva

Pokud přemýšlíte o studiu na Ústavu práva, přijďte se podívat na Den otevřených dveří, který je připraven na středu 26. července 2017.

Na Dni otevřených dveří vás budou očekávat lidé z vedení školy, kteří vám zodpoví veškeré vaše dotazy týkající se studia MBA, BBA, LL.M., MPA, MSc. a DBA programů.

Dozvíte se informace o průběhu studia, jak si správně zvolit studijní program, kdy se konají tematická setkání, jaké jsou podmínky přijetí ke studiu atd.

Kromě malého občerstvení pro vás budou připraveny materiály obsahující informace o studiu a dárek v podobě souboru fejetonů ze soudní síně.

Na vaši návštěvu se budou jistě těšit!

480x300-uppv-studium-ve-dvou-nahled


Za web tlumočený pro neslyšící získala Praha 10 Zlatý erb

14. března 2018 v 19:34

Městská část Praha 10 každoročně získává ocenění v soutěži Zlatý erb, v rámci které porota hodnotí nejlepší elektronické služby krajů, měst a obcí. Desátá městská část letos získala dvojí ocenění – v kategorii „nejlepší elektronická služba“ si odnáší dokonce první místo, a to díky projektu pro...

Nápad pro Šestku do 15. března

13. března 2018 ve 21:37

Ještě dva dny mohou obyvatelé Prahy 6 posílat nápady na úpravy veřejných prostranství městské části. Projekt participativního rozpočtu Nápad pro Šestku, do kterého sami lidé přihlašují vlastní projekty a následně pomocí hlasovacího systému bojují o jejich realizaci, pokračuje...

Další články
Nahoru