Dnes Pátek - obcasny-dest 14°C
Zítra Sobota - obcasny-dest 11°C
Pátek 31. 3. 2023
Svátek má Kvido
Zpravodajství
Novinky z hlavního města
Na zastávce seděla opilá žena s tříletou dcerou
Žena byla silně opilá, konzumaci alkoholu přiznala. Ilustrační foto: Freeimages.com

Na zastávce seděla opilá žena s tříletou dcerou

Dvě opilé ženy, které měly u sebe nezletilé, řešili strážníci během uplynulé soboty.

Při kontrole parku u hlavního vlakového nádraží si v nočních hodinách hlídka strážníků všimla asi třináctiletého chlapce, jak podpírá zjevně opilou ženu, která měla oblečení silně znečištěné výkaly.

Chlapec uvedl, že se jedná o jeho maminku, u níž je v pěstounské péči, což dvaapadesátiletá žena potvrdila. Test na alkohol ukázal hodnotu 3,2 promile.

„Opilou ženu i chlapce strážníci dovedli na nedalekou služebnu policie. Žena byla posléze převezena na záchytku a chlapce si převzala pracovnice odboru sociálně právní ochrany dětí,“ sdělila mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Na další opilou ženu s tříletou holčičkou, která seděla na zastávce tramvaje Anděl, upozornili strážníky kolemjdoucí. Devětadvacetiletá žena zvládla pouze potvrdit, že pila alkohol a že holčička je její dcera.

Víc z ní strážníci „nedostali“. Nadýchala přes 2,6 promile. I tato žena byla předána k dalšímu opatření státním policistům. 


Autor: red

Dohoda Prahy 2 s provozovateli zavádí pravidla pro bikesharing na území městské části

Včera ve 23:04

Zástupci městské části Praha 2 a bikesharingových společností společně podepsali Dohodu o provozu bikesharingu na území Prahy 2, která zavádí jasná pravidla jeho provozování v této městské části. Svým podpisem se zástupci společností zavázali k jejich dodržování. Informovala o tom v tiskové zprávě...

Praha 6: Setkání s občany Břevnova

28. března 2023 ve 22:47

Témata, která vás zajímají, můžete probrat se zástupci radnice Prahy 6 před Galerií Kuzebauch, na rohu ulic Dvořeckého a Říčanova.

Další články
Nahoru