Dnes Neděle - oblacno 17°C
Zítra Pondělí - oblacno 14°C
Neděle 2. 10. 2022
Svátek má Olívie, Galina, Oliver
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Na zastávce seděla opilá žena s tříletou dcerou
Žena byla silně opilá, konzumaci alkoholu přiznala. Ilustrační foto: Freeimages.com

Na zastávce seděla opilá žena s tříletou dcerou

Dvě opilé ženy, které měly u sebe nezletilé, řešili strážníci během uplynulé soboty.

Při kontrole parku u hlavního vlakového nádraží si v nočních hodinách hlídka strážníků všimla asi třináctiletého chlapce, jak podpírá zjevně opilou ženu, která měla oblečení silně znečištěné výkaly.

Chlapec uvedl, že se jedná o jeho maminku, u níž je v pěstounské péči, což dvaapadesátiletá žena potvrdila. Test na alkohol ukázal hodnotu 3,2 promile.

„Opilou ženu i chlapce strážníci dovedli na nedalekou služebnu policie. Žena byla posléze převezena na záchytku a chlapce si převzala pracovnice odboru sociálně právní ochrany dětí,“ sdělila mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Na další opilou ženu s tříletou holčičkou, která seděla na zastávce tramvaje Anděl, upozornili strážníky kolemjdoucí. Devětadvacetiletá žena zvládla pouze potvrdit, že pila alkohol a že holčička je její dcera.

Víc z ní strážníci „nedostali“. Nadýchala přes 2,6 promile. I tato žena byla předána k dalšímu opatření státním policistům. 


Autor: red

Hasiči vyprostili dvě osoby po nehodě na Jižní spojce

24. září 2022 v 16:50

Hasiči ze dvou stanic zasahovali v pátek 23. září od 12:01 hodin v Praze 10, na Jižní spojce v oblasti Záběhlic, u nehody kamionu a dodávky. Informoval o tom mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.

Další články
Nahoru