dnes
Úterý - skorojasno
12°C
zítra
Středa - zatazeno
10°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
10°C
Pražská kultura

Na vánočním koncertu představí Tři sestry klip k ploužáku Pomeranč

Na tradičním předvánočním koncertu představí v sobotu 22. prosince v Malé sportovní hale na Výstavišti Praha kapela Tři sestry klip k písni Pomeranč.  

„Je to pokus o náš ploužák, takové střední tempo. Hodně poklidné, hezké kytary, prostě můj duet se Supicí,“ sdělil frontman Tří sester Lou Fanánek Hagen v pořadu Host Lucie Výborné na Radiožurnálu, stanici Českého rozhlasu. „Dva lidé se potkají v nonstopu a usnou na lavičce. Taková romantika po našem,“ pokračoval Fanánek, který prozradil, že na koncertu zahrají Ti sestry zhruba pět písniček z nového alba Svobodu ředkvičkám!. „Zbytek bude oblíbený průřez naší tvorbou,“ pokračoval.  

V rozhovoru s Lucií Výbornou prozradil, co ho fascinuje na smrti, popsal, proč je „poloblbej“, přiznal, že nenávidí politiky a že ho už neuspokojuje hmota.

Rozhovor si můžete poslechnout zde: Divoké roky jsou za námi, říká frontman Tří sester Lou Fanánen Hagen

Vstupenky na vánoční koncert Tří sester můžete koupit zde: http://www.trisestry.cz/index.php/vip-club/414-predprodej


V Galerii 9 najdete výstavu Martina Frinda

Dnes ve 13:15

Martin Frind – Zrcadlení II. Výstava do 7. března v přízemí vysočanské radnice. Z Frindových obrazů je zřejmá snaha o co nejsugestivnější obsahovou i tvaroslovnou výpověď o situacích, jež se udály ve starší i nedávné minulosti, ale i o dějích, které se odehrávají tady a teď. Frind vypráví...

Na Retro Disco zve Praha 8

Dnes ve 12:19

Praha 8 vás zve na Retro Disco Odra aneb vzpomínka na Disko Odra. V pátek 1. března si můžete připomenout diskotéku na Odře, kam se sjížděla celá Praha.

Vernisáž výstavy: Poválečná tvorba exlibris (1945–1990)

Dnes v 10:54

Expozice drobných grafik jako součást dlouhé historie české knižní značky. Výběr zahrnuje vývojovou etapu od konce 2. světové války do roku 1990. Vernisáž se koná ve čtvrtek 21. února v 17 hodin ve Skleněném Paláci v Praze 6.

Praha 6 zve na Koncerty na kopci

Včera v 09:11

Jarní cyklus Koncertů na kopci začne 20. února. Již tradiční pásmo koncertů podporuje radnice šesté městské části a díky tomu jsou koncerty nabízeny s dobrovolným vstupným. Zájemci uslyší flétnu napříč žánry, harfový koncert nebo Hořické pašie.

V Pragovce se uskuteční dernisáž tří výstav

15. února 2019 v 19:53

Pragovka Gallery a The White Room zvou na společné ukončení výstav na Pragovce. Program bude probíhat v úterý 19. února od 18 hodin v prostorách Pragovka Gallery.

V hrdle zlato, v srdci mír! Městská divadla pražská uvedou dramatizaci románu Honzlová od Zdeny Salivarové

14. února 2019 ve 12:19

První březnovou sobotu se v Městských divadlech uskuteční již osmá premiéra této sezony. Tvůrčí tandem Jakub Vašíček a Tomáš Jarkovský představí v Rokoku svoji divadelní adaptaci románu Zdeny Salivarové, spisovatelky stojící ve stínu svého manžela Josefa...

Další články
Nahoru