dnes
Středa - skorojasno
10°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
11°C
pozítří
Pátek - polojasno
12°C
Na Václavském náměstí se uskuteční koncert The Tap Tap a hostů kapely. Dorazí i Xindl X
The Tap Tap na jednom ze svých koncertů. Foto: archiv

Na Václavském náměstí se uskuteční koncert The Tap Tap a hostů kapely. Dorazí i Xindl X

Dnes od 15 hodin vystoupí v horní části Václavského náměstí kapela The Tap Tap, kterou tvoří handicapovaní studenti a absolventi škol Jedličkova ústavu. Hostem koncertu s názvem Už jsme trochu dál bude Xindl X a další umělci.

Pokud se nebudete moci osobně dostavit na Václavské náměstí, přímý přenos koncertu můžete online sledovat na www.thetaptap.cz v aktualitách.

Během dvou a půl hodinového koncertu vystoupí s The Tap Tap Xindl X, Jan Haubert z kapely Visací zámek, Roman Žalud, Daniela Valíčková a Honza Jareš. Spolu s Láďou Angelovičem bude celým koncertem provádět Martin Zach.

Publiku se představí také řada hostů z různých oblastí sociálně znevýhodněných skupin. Diváky seznámí se svými životními příběhy a významem procesů integrace a inkluze pro ně samotné.

the-tap-tap-pozvanka-nahled Mezi dalšími hosty, kteří přijdou podpořit The Tap Tap, bude ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová, radní pro kulturu hl. m. Prahy Jan Wolf, radní pro školství hl. m. Prahy Irena Ropková, spisovatelka Denisa Sřihavková, režisér David Tišer, ředitel Ford Motor Company Jan Laube a mnozí další.

Záštitu převzal starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký. „The Tap Tap jsou pro mne ztělesněním nezlomnosti lidské vůle a touhy po plnohodnotném životě navzdory handicapu. A kromě toho, opravdu krásně hrají," řekl.


Další články
Nahoru