dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - oblacno
4°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
Pražské krimi

Na Václaváku bylo rušno. Mladík zvracel, dívce nebylo osmnáct a oba jeli záchrankou

Včera krátce před půlnocí prováděli strážníci z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 1 kontrolu na Václavském náměstí, kde je kontaktoval volající s tím, že na rohu Jindřišské ulice je silně opilý mladík.

Hlídka strážníků na místě spatřila mladíka, který zvracel a následně začal usínat. Pro silnou opilost mladíka hlídka přivolala na místo záchrannou službu. Ta nezletilého cizince, který nadýchal bezmála jeden a půl promile, převezla k ošetření do jedné z pražských nemocnic.

Asi o dvacet minut později stejná hlídka uviděla zjevně opilou dívku. Žena nebyla skoro schopna komunikovat, hlídce pouze sdělila, že jí není ještě osmnáct let. Strážníci na místo opět přivolali rychlou záchrannou službu, která dívku převezla k ošetření do nemocnice. Dívka byla tak opilá, že nebyla schopna postoupit orientační dechovou zkoušku. Strážníci v obou případech informovali Policii ČR.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru