dnes
Sobota - zatazeno
8°C
zítra
Neděle - skorojasno
5°C
pozítří
Pondělí - jasno
4°C
Pražské krimi

Zvolil hotel v Kateřinské a skočil

V neděli krátce po osmé hodině večer vyjížděli policisté do jednoho z hotelů v Kateřinské ulici v Praze 1, kde se nacházel agresivní muž, který prý ohrožoval ostatní hosty nožem a hasicím přístrojem.

Po příjezdu policisté zjistili, že muž stojí v otevřeném okně hotelového pokoje ve druhém patře a vyhrožuje sebevraždou. Policisté spolu s vyjednavačem se cizince snažili přesvědčit, ať si neubližuje a vrátí se zpět do místnosti. To muž odmítal a bylo patrné, že je pod vlivem drog. Toto vyjednávání trvalo několik desítek minut, nicméně cizinec nakonec ukončil svůj život skokem z okna.

Vzhledem k tomu, že muž celou dobu mluvil dost zmateně a zmiňoval například to, že na tomto světě již svou úlohu splnil, pojali policisté podezření, jestli se nemůže v pokoji nacházet například nástražný výbušný systém. Proto byl celý hotel evakuován a přivolaný pyrotechnik provedl prohlídku pokoje, která byla negativní.

Prošetřováním události policisté zjistili, že se jednalo o devětadvacetiletého Portugalce, který v sobotu se svými přáteli navštívil taneční party, kde si pravděpodobně zakoupil drogu, kterou si aplikoval.

Jeho kamarád, který drogu také pravděpodobně užil, skončil pro svůj stav hospitalizovaný v nemocnici.

 


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru