dnes
Pondělí - jasno
18°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
19°C
pozítří
Středa - zatazeno
22°C
Na Štvanici se koná další piknik pro lidi bez střechy nad hlavou, připravena je i bezdomovecká seznamka
Foto: Facebook

Na Štvanici se koná další piknik pro lidi bez střechy nad hlavou, připravena je i bezdomovecká seznamka

Třetí velký piknik pro lidi bez domova se dnes opět koná na Štvanici, za podpory Vily Štvanice. Vloni se ukázalo, kolik lidí má chuť pomáhat, pohoštěno bylo 400 návštěvníků. Dnešní akce před vilou začíná ve 13 a končí v 18 hodin.

„Kromě lidí bez domova zveme i zástupce různých organizací, které jim mohou poskytnout radu a pomoc. A bude tu opět i trošku neortodoxní bezdomovecká seznamka, protože ve dvou se to na ulici líp táhne,“ sdělila pořadatelka Františka Kernová.

„Vítáni jsou také čtyřnozí přátelé našich hostů, proto můžete donést i krmivo pro psy a kočky. Kočky se osobně nedostaví, mnoho jich však žije v koloniích s lidmi bez domova. Zapojit se lze i na místě pomocí s úklidem, převozy věcí, výdejem pokrmů. Těšíme se na všechny naše pomocníky z předchozích akcí,“ dodala.  


Máte Nápad pro Šestku? Pošlete jej na radnici

Dnes v 07:00

Od 15. dubna do 2. června 20 hodin mohou zájemci podávat své návrhy a nápady, jak vylepšit veřejný prostor na území Prahy 6. Realizace projektů je plánována na rok 2020. V rozpočtu bude na projekt vyčleněno pět milionů korun, z nichž tři jsou určené na takzvané velké projekty s cenou od 400 tisíc...

Do Stodůlek za ptačím zpěvem

Včera v 06:56

Česká společnost ornitologická zve milovníky ptactva a přírody, aby pod vedením zkušených ornitologů uvítali a oslavili návrat ptačího zpěvu do naší krajiny i krásu jarní přírody.

Další články
Nahoru