dnes
Čtvrtek - zatazeno
11°C
zítra
Pátek - polojasno
13°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
8°C
Letní Praha

Na Střelecký ostrov se vrací letní kino. Fungovat bude jen týden

Ve středu 6. července startuje týdenní program letního kina na Střeleckém ostrově. Během šesti večerů si budou moci diváci pod širým nebem vychutnat filmy jako Revenant Zmrtvýchvstání, Osm hrozných či loňskou českou novinku Ztraceni v Mnichově. 

„Ze zahraniční produkce uvedeme Divoké historky (6. 7.), Osm hrozných (7. 7.), Whiplash (9. 7.) a Revenant Zmrtvýchvstání (12. 7.). Fanoušky českého filmu pak zveme v neděli 10. července na film režiséra Petra Zelenky Ztraceni v Mnichově a den na to na dokument Olgy Dabrowské Tajemství Divadla Sklep aneb Manuál na záchranu světa. U druhého zmiňovaného očekáváme návštěvu samotných tvůrců, tak si tento výjimečný promítací večer nenechte ujít,“ přibližuje šéf produkce Letňáku 2016 – Léta pro Pražany David Dvořák.


Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru