dnes
Pondělí - zatazeno
6°C
zítra
Úterý - zatazeno
7°C
pozítří
Středa - polojasno
4°C
Advent v PrazeVíkendové tipy

Na Staroměstském náměstí sejdou čerti, Mikuláši a andělé

Veselou podívanou ožije v sobotu v podvečer Staroměstské náměstí v Praze. Na největších trzích v České republice se sejdou 5. prosince stovky čertů, Mikuláš a andělů, aby se společně utkali v soutěži o nejhezčí masku a rozdali dárky hodným dětem.

Nadpozemské bytosti se v okolí pódia sejdou v 17 hodin. Dvouhodinová mikulášská nadílka se opět bude točit okolo čertíka Albertíka a jeho přátel – společně budou totiž farmařit. „Ani letos nebude chybět mikulášské klání, vánoční soutěže, zpívání i kopec úžasných dárků,“ říká Václav Třasák, autor dětské show.

Během programu prozradí všichni aktéři příběhu, jak se baví farmáři o Vánocích, kdo k nim chodí na návštěvu a jaké dárky si dávají. Zavítají mezi ně také oslík Marcel, pastýř, sněhulák Kulička, manažer Sob, kamarád Tygřík, Kravík i panenka Madlénka a nebude chybět ani vánoční host z Madagaskaru.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru